دوربین سلفی آیفون ۱۲ پرو امتیاز ۹۸ را در وبسایت DXOMARK کسب کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

هفته گذشته وبسایت DXOMARK گزارش خود را درباره دوربین آیفون ۱۲ پرو منتشر کرد که نتایج نشان از برتری اندک این دوربین نسبت به نسل قبل بود. حالا، نتایج دوربین سلفی این گوشی نیز عملکردی مشابه دوربین اصلی داشته است و باوجود این‌که امتیاز خوبی کسب کرد اما در جمع بهترین‌ها نیست. البته عکس‌های گرفته‌شده توسط دوربین سلفی آیفون ۱۲ پرو از آیفون ۱۱ پرو بهتر است.

دوربین سلفی آیفون ۱۲ پرو توانست امتیاز ۹۸ را کسب کند و در جایگاه هفتم لیست این وبسایت قرار گیرد. امتیاز دوربین این گوشی برابر با ایسوس زنفون ۶ و یک امتیاز کمتر از گلکسی نوت ۱۰ پلاس است.

جزئیات این امتیاز از این قرار است که این دوربین سلفی در بخش عکاسی امتیاز ۱۰۱ را کسب کرد و در بخش ویدئو به امتیاز ۹۳ رسیده است. دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با حس‌گرهای ۱/۳٫۶ اینچی و دیافراگم f/2.2 از چهره عکس‌های بسیار خوبی با جزئیات فراوان ثبت می‌کند و برد دینامیکی عالی داشته و عکس‌های پرتره بسیار خوبی می‌گیرد.

البته وبسایت DxOMark به برخی از کمبودهای این دوربین نیز اشاره کرد که از جمله می‌توان به نویز در پس‌زمینه عکس‌ها و به‌خصوص در عکس‌های کم‌نور اشاره کرد. همچنین سیستم فوکوس ثابت منجر به تاری اشیا در دوردست خواهند شد. اما عکس‌های گرفته‌شده در نور فلاش کیفیت بهتری دارند.

ویدئوهای سلفی این دوربین دارای تعادل رنگ سفید در تصاویر هستند و جزئیات زیادی را در خود جای می‌دهند و می‌تواند ویدئوهایی با ۶۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۴k ضبط کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن