اختلال جهانی سرویس‌های محبوب گوگل

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


خدمات گوگل از جمله یوتیوب، جیمیل و گوگل درایو پس از اختلال جهانی که قطع دسترسی هزاران کاربران را به دنبال داشت، روز دوشنبه احیا شد.

به گزارش تک تایمز از ایسنا، وب سایت گوگل که قطعی‌ها را رصد می‌کند، اعلام کرد سرویسهای مذکور که به مدت حدود یک ساعت قطع شده بودند، برای اکثر کاربران احیا شدند.

گوگل برخی از بزرگ‌ترین سرویس‌های اینترنتی مورد استفاده در جهان را دارد. یوتیوب هر ماه بیش از دو میلیارد کاربر دارد و مردم بیش از یک میلیارد ساعت ویدیو در این پلتفرم تماشا می‌کنند.

یوتیوب در توییتی اعلام کرد ما برگشتیم و در حال فعالیتیم. این سرویس ویدیویی پیشتر توییت کرده بود که بسیاری از کاربران برای دسترسی به یوتیوب مشکل دارند.

طبق اطلاعات وب سایت مانینورینگ خرابی داون دتکتور، بیش از ۱۲ هزار کاربر یوتیوب در بسیاری از بخش‌های جهان از جمله آمریکا، انگلیس و هند با این قطعی روبرو شدند.

بر اساس گزارش رویترز، قطعی در اپلیکیشن‌های گوگل غیرمتداول نیست اما قطعی روز دوشنبه شامل همه سرویس‌های محبوب این شرکت شامل هنگ اوت، گوگل چت و گوگل میت بود که محصولات مورد استفاده گسترده کاربران در دوران شیوع ویروس کرونا بوده‌اند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن