معرفی سایت‌ساز وبزی – تک تایمز

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

هدف شما از فعالیت بر بستر اینترنت راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی باشد یا در جایگاه یک فریلنسر قصد ارتباط با کارفرما، معرفی خودتان و ارائه‌ی نمونه‌کارهایتان را داشته باشید؛ در هر صورت داشتن وب‌سایت از الزامات اولیه‌ای است که باید در لیست کارهایتان قرار بدهید.

پیش ‌از این، طراحی و ساخت وب‌سایت، زحمات و هزینه‌ی بسیار زیادی برای کاربر داشت؛ چراکه فرایند طراحی رابط و تجربه‌ی کاربری وب‌سایت تا برنامه‌نویسی‌های مربوط به آن، هر یک فرایندی پیچیده به ‌شمار می‌آمد که منجر به این هزینه‌ها و زحمات می‌شد؛ اما حالا در بسیاری از موارد، یک سایت‌ساز نظیر وبزی می‌تواند بیشتر نیازهای شما از یک وب‌سایت را برطرف سازد.

وبزی سایت‌ساز آنلاینی است که به شما امکان طراحی و ساخت وب‌سایت در کمترین زمان ممکن را می‌دهد. نخستین موردی که در وبزی شما را جذب می‌کند، امکان طراحی تک‌تک صفحات سایت است که با کشیدن و رها کردن، می‌توانید بدون نیاز به دانش اولیه در مورد ابزارهای طراحی رابط کاربری، ظاهر وب‌سایت خود را بهینه کنید.

وبزی امکان طراحی فروشگاه اینترنتی نیز در اختیار کاربران می‌گذارد تا به‌راحتی کسب‌وکار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند. هماهنگ بودن وب‌سایت طراحی‌شده با دستگاه‌های مختلف، سئوی بهینه، امنیت و سرعت بالا برخی از ویژگی‌های کلیدی در وب‌سایت‌های قدرت‌گرفته از وبزی است.

برای آشنایی بیشتر با محیط سایت‌ساز وبزی، ویدئوی زیر مشاهده کنید:

تماشا در آپارات

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن