TCL تلویزیون‌های جدید خود با پنل mini LED را به نمایشگاه CES 2021 می‌آورد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تقریبا زمان بسیار کمی با برگزاری یکی از رویدادهای بزرگ سال باقی مانده است؛ رویدادی که بسیاری از شرکت‌ها دستاوردهای جدیدشان را به دنیا معرفی می‌کنند و علاقه‌مندان می‌توانند از آخرین محصولات حوزه‌ی فناوری مطلع شوند. نمایشگاه CES ۲۰۲۱ امسال میزبان اتفاقات جالبی خواهد بود که شاید بتوان یکی از آن‌ها را معرفی تلویزیون‌های جدید TCL دانست.

بنابر گزارش رسانه‌ی خبری GSMArena، سران TCL حضور این شرکت در رویداد بزرگ CES امسال را تأیید کرده‌اند و گویا می‌خواهند تلویزیون‌های پیشرفته‌ی خود را رونمایی کنند. تلویزیون‌های TCL از پنل‌های mini LED استفاده می‌کنند و برای مصرف‌ خانگی در نظر گرفته شده‌اند.

در‌حال‌حاضر، TCL اولین شرکتی است که تلویزیون‌هایی مجهز به پنل mini LED را برای مصارف خانگی عرضه می‌کند؛ اما مدل‌های تجاری تلویزیون‌های mini LED را شرکت‌های مختلف به بازار عرضه ‌کرده‌اند که البته بسیار گران‌قیمت هستند.

تیزر تبلیغاتی شرکت TCL

به‌طورخلاصه، می‌توان گفت پنل mini LED راهکاری جالب برای رفع مشکل نور پس‌زمینه با استفاده از چراغ‌های LED ارائه می‌دهد. درواقع، پنل mini LED در‌مقایسه‌با پنل QLED میزان روشنایی تصاویر را بهتر کنترل می‌کند و رنگ‌ها را شبیه‌تر به واقعیت می‌تواند به‌نمایش بگذارد.

در ادامه بخوانید:

انتظار می‌رود TCL محصولات دیگری نیز برای ارائه به نمایشگاه CES ۲۰۲۱ بیاورد که به سیستم‌هال صوتی و تلویزیون‌های QLED و لوازم خانگی می‌توان اشاره کرد. انتظار می‌رود نمایشگاه CES ۲۰۲۱ از ۱۱ ژانویه (۲۲ دی) آغاز شود و تا ۱۴ ژانویه (۲۵ دی) ادامه یابد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن