انجمن واردکنندگان موبایل: منعی برای واردات و عرضه محصولات آنر در ایران وجود ندارد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

چند روز پیش، خبر رسید که برند آنر فعالیت رسمی خود را در ایران متوقف کرده و قرار است از این پس، به‌صورت چراغ‌خاموش در ایران فعالیت کند. حال انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرده که مشکلی در زمینه‌ی واردات محصولات آنر به ایران وجود نخواهد داشت.

محمدرضا عالیان، سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل به تک تایمز می‌گوید: «براساس اطلاعات به‌دست آمده از شرکت‌های فعال در زمینه‌ی واردات محصولات آنر در ایران و بررسی مدل‌های متنوع آنر موجود در بازار با گارانتی شرکت‌های رسمی، استنباط ما این است که منعی برای واردات و عرضه محصولات این برند در کشور وجود ندارد.»

عالیان ادامه می‌دهد که جدایی آنر از هواوی باعث شده تا آنر در سطح جهانی، نسبت به تدوین استراتژی و ساختار جدیدی برای خود اقدام کند و این تغییر ساختار، قطعا منجر به تغییراتی در هر کشور و هر منطقه می‌شود. عالیان اضافه می‌کند: «فرایندسازی و اصلاح ساختار سازمانی، همیشه با فعل و انفعالاتی رو‌به‌رو می‌شود. این اتفاق در شرکت‌های بزرگ طبیعی‌ است و بارها شاهد تغییر و تحول در موقعیت‌های شغلی حتی سطوح مدیریتی با هدف به‌کارگیری عناصر خلاق و پویا، در برندهای بزرگ بوده‌ایم که منجر به جهش و رشد درون برند در یک بازار شده است.»

در ادامه بخوانید:

بااین‌حال به‌گفته‌ی سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل، محصولات آنر مانند سایر برندها، کماکان توسط شرکت‌های رسمی، وارد بازار کشور خواهد شد و به نظر نمی‌رسد که مانعی برای فعالیت این برند در ایران وجود داشته باشد. عالیان به خبرنگار تک تایمز می‌گوید:

بر این اساس، محصولات جدید آنر شامل مدل‌های پرچم‌دار و غیره، با قابلیت‌های جدید و تکنولوژی‌های جدید، کماکان به بازار عرضه خواهند شد.

طبق گزارش سامانه همتا، آنر طی ۱۲ ماه گذشته حدود ۳۴۰ هزار دستگاه موبایل در ایران به فروش رسانده و سهم بازار ۲ درصدی از بازار را در اختیار دارد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن