پخش رایگان فیلم‌های ترسناک کلاسیک از یوتیوب

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
کانال یوتیوبی با نام Fear: The Home of Horror برخی فیلمهای ترسناک کلاسیک محصول شرکت Universal Pictures را از ۱۵ ژانویه (۲۶ دی ماه) ارائه خواهد کرد، و استریم آنها کاملا به مدت یک هفته رایگان خواهد بود.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از اسلش‌گیر، هر هفت فیلم این مجموعه مربوط به دهه‌ای ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ هستند، و شامل فیلم‌های پربیننده‌ای همچون «ابوت و کاستلو با فرانکنشتاین ملاقات می‌کنند» و ورژن ۱۹۳۲ از فیلم «مومیایی» می‌شود.
 
برای کسانی که حوصله‌شان از قرنطینه و محدودیتهای رفت و آمدی دوران همه‌گیری کووید-۱۹ سر رفته و از فیلمهای سبک مدرن بر روی سرویسهای استریمینگ دلزده شده‌اند، این فیلم‌های کلاسیک ژانر رتسناک می‌توانند تغییری دلچسب باشند. به نوشته وبسایت NME، این کانال یوتیوبی فیلم‌های ذیل را رایگان پخش خواهد کرد:
– دراکولا (۱۹۳۱)
– فرانکشتاین (۱۹۳۱)
– مومیایی (۱۹۳۲)
– مرد نامرئی (۱۹۳۳)
– عروس فرانکنشتاین (۱۹۳۵)
– مرد گرگ‌نما (۱۹۴۱)
– ابوت و کاستلو با فرانکنشتاین ملاقات می‌کنند (۱۹۴۸)
 

کانال «هراس: خانه ترس» پر از پیش‌نمایش فیلم‌های ترسناک کلاسیک طولانی‌مدت و همچنین برخی محتوای آموزشی جالب مانند تاریخچه برخی از فیلمها است. همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند برخی مقایسه‌های پهلو به پهلو از این فیلم‌های کلاسیک با بازسازی‌های عصر مدرنشان ببینند، مثلا در مورد فیلم مرد نامرئی.
 
در طی این مدت، تماشاگرهایی که آنچه دیده‌اند را پسندیده‌اند امکان خرید نسخه‌های دیجیتالی فیلم‌های کلاسیک را با نرخ تخفیفی خواهند داشت؛ امکان خرید از طریق وبسایت Buy Classic Monsters متعلق به NBCUniversal وجود خواهد داشت، که این محتوا را بر روی پلتفرمهای مختلفی همچون اپل تی‌وی، آمازون پرایم ویدئو و گوگل پلی به فروش می‌رساند.
 
امکان تماشای این فیلمهای رایگان بر روی کانال “Fear: The Home of Horror” در این نشانی یوتیوبی وجود خواهد داشت.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن