انتشار رندرهای جدید از گلکسی تب A 10.1 سامسونگ

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

رسانه تک تایمز – رندرهای منتشر شده اخیر از گلکسی تب A 10.1 به برخی مشخصات ظاهری این محصول اشاره می کند. تبلت جدید احتمالا در نسخه های Wi-Fi و LTE عرضه می شود.

کمپانی سامسونگ سال گذشته، تبلت های گلکسی تب S7 و گلکسی تب S7 پلاس را به عنوان مدل های جایگزین گلکسی تب S6 عرضه کرد. تبلت های سری S6 که در سال ۲۰۱۹ عرضه شده اند، شامل یک نسخه خاص به نام Galaxy Tab S6 Lite هستند. اطلاعات تازه ای از وب سایت خبری Sammobile منتشر شده که به مدل جایگزین این محصول اشاره می کند و احتمالا نام آن گلکسی تب S7 لایت است. در همین حال، وب سایت ۹۱mobiles نیز رندرهای نسخه آتی گلکسی تب A 10.1 را در فضای آنلاین به اشتراک گذاشته است.

رندرهای گلکسی تب A 10.1 سامسونگ (۲۰۲۱)

با توجه به رندرهای منتشر شده توسط ۹۱mobiles، محصول آینده سامسونگ به ابعاد ۲۴۵.۲ در ۱۴۹.۴ در ۷.۴ میلیمتر ساخته شده و دارای نمایشگر ۱۰.۱ اینچی است که قاب آن به چشم می آید. پنل پشتی این دستگاه دارای یک دوربین منفرد بدون فلش LED است. بلندگوها و پورت USB-C در پایین تبلت قرار گرفته اند. جالب اینکه میکروفون و جک ۳.۵ میلیمتری در حاشیه بالایی تعبیه شده اند. دکمه های کنترل صدا در حاشیه سمت راست قرار دارند و دوربین سلفی در پنل جلویی جاسازی شده است. گلکسی تب A 10.1 به احتمال زیاد با نسخه های LTE و Wi-Fi عرضه می شود.   

گلکسی تب S7 Lite/ گلکسی تب S8e

طبق گزارش Sammobile، گلکسی تب S7 لایت در سه نسخه ساخته خواهد شد. مدل Wi-Fi با شماره مدل SM-T730 و مدل LTE با شماره مدل SM-T735 ثبت شده است. از طرف دیگر نسخه سوم، یعنی نسخه ۵G این محصول دارای شماره مدل SM-T736B/ SM-T736N است. گفته می شود که کمپانی کره ای احتمالا نام گلکسی تب S7 لایت را به گلکسی تب S8e تغییر می دهد.

متاسفانه تا کنون جزییات خاصی در مورد گلکسی تب S8e/ S7 در دسترس اصحاب رسانه قرار نگرفته است. با این حال، اطلاعات گیج کننده ای به این موضوع اشاره می کند که کمپانی سامسونگ مشغول کار روی نسخه بزرگ تری از تبلت است. این تبلت بزرگ تر با نام گلکسی تب S7 لایت پلاس یا پلکسی تب S7 لایت ایکس ال شناخته می شود. از آنجا که گلکسی تب S6 Lite در نیمه اول سال ۲۰۲۱ معرفی شد، انتظار می رود که مدل های لایت Tab S7 نیز در همین نیمه رونمایی شوند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن