شیائومی روی دو گوشی جدید با توانایی شارژ بی‌سیم ۶۷ واتی کار می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

براساس گزارش gsmarena، تحلیلی جدید از نسخه‌ی بتای MIUI 12.5 نشان می‌دهد که شیائومی مشغول کار روی دو تلفن هوشمند جدید است که از شارژ بی‌سیم ۶۷ واتی پشتیبانی می‌کنند. این دو محصول با نام‌های رمزی «ستاره» و «مریخ» شناخته می‌شوند.

در ادامه بخوانید:

شواهد نشان می‌دهند که احتمالا یکی از این دو دستگاه می ۱۱ پرو است که هنوز معرفی‌نشده؛ اما تاکنون حدسی درباره‌ی دستگاه دیگر زده نشده است. آیا می‌توان امیدوار بود که دستگاه دیگر می ۱۱ اولترا باشد؟درباره‌ی یک مسئله مطمئن هستیم: هر دو دستگاه با یکدیگر مرتبط هستند؛ زیرا نام مدل آن‌ها به K1 و K1A ختم می‌شود. حتی ممکن است این مسئله بدان‌معنا باشد که هر دو گزینه درواقع یک گوشی هوشمند هستند و برای مناطق مختلف تولید می‌شوند. علاوه‌بر‌این، در «ستاره» مطمئنا از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می‌شود.

جالب اینجا است که آخرین گزارش منتشرشده با اطلاعات پیش‌تر فاش‌شده تضاد دارند. در اخبار قبلی، گفته شده بود که دستگاه می ۱۱ پرو از شارژ بی‌سیم ۸۰ واتی پشتیبانی می‌کند. البته ممکن است این تضاد به‌معنای تلاش شیائومی برای تولید دستگاهی با توانایی شارژ بی‌سیم ۸۰ واتی باشد؛ اما قرار نیست در آینده‌ای نزدیک شاهد آن باشیم.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن