نوآوری به جای تخفیف در درمانکده؛ آزمایش پزشکی رایگان با بیمه تکمیلی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

از مشاوره آنلاین با پزشکان گرفته تا خدمات پزشکی در محل، کاربران کم‌کم از مزایای پلتفرم‌های آنلاین بهره برده‌اند و درمانکده یکی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین استارتاپ‌های این حوزه است که یک خبر خوب برای شما دارد:

  با طرح جدید درمانکده، آزمایش پزشکی با بیمه تکمیلی رایگان شد؛ بدون رفت‌و‌آمد به آزمایشگاه!

این نوآوری و راهکار جدید حاصل طراحی فرآیندهای ارزش‌آفرین است و نه سوار شدن روی موج‌ها. نکته همیشه ساختن فرایند و سیستم در حین حباب‌ها است، نه غرق شدن در اوج و سقوط‌ها و هیجان‌ها! و اینجا است که تجربه به کار می‌آید.

حالا پس از گذشت بیشتر از یک سال و براساس تجربه‌هایی که در حین اجرای چند هزار درخواست آزمایش PCR و آنتی‌بادی در ۶ شهر ایران تجربه کردیم، توانسته‌ایم راهکاری جدید و خلاقانه برای ساکنان تهران و کرج ارائه دهیم.

درخواست آزمایش رایگان با بیمه تکمیلی

افتخار داریم که با همکاری بیمه‌های تکمیلی یک زنجیره ارزش‌آفرین و فرایند کاملا جدید برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم؛ فرآیندی که ارزش آن ازطریق فروش خدمات با تخفیف نیست؛ با جیب‌های پر از پول، ارائه محصول رایگان نمی‌تواند پایدار بماند؛ اما کارآفرینی چرا.

درمانکده

ما در درمانکده با همکاری اکثر بیمه‌های تکمیلی درمانی ایران از جمله بیمه ایران، SOS، دانا، البرز، تجارت نو، ملت، بانک مرکزی و …، برای انجام آزمایش‌های پزشکی فرایند جدیدی طراحی کردیم. این طرح جدید این امکان را ایجاد می‌کند که افراد تحت پوشش بیمه‌های مذکور بتوانند در هر جای تهران و کرج که هستند، درخواست انجام آزمایش بدهند و هیچ هزینه‌ای حتی فرانشیز پرداخت نکنند و حتی نیاز به رفت‌و‌آمد به آزمایشگاه نداشته باشند.

معنی این حرف‌ها به‌طور خلاصه یعنی چه؟

یعنی:

اگر بیمه تکمیلی دارید، در درمانکده می‌توانید در شهرهای تهران و کرج در خانه‌تان رایگان آزمایش بدهید. به همین راحتی و سادگی. پس همین حالا برای درخواست آزمایش کلیک کنید.

تیم درمانکده امیدوار است بتواند همچنان با پشتوانه چندین سال تجربه کارآفرینی در حوزه سلامت، یار و یاور سلامتی شما باشد و با نوآوری‌ها و راه‌حل‌های جدیدتر، مشکلات بیماران را تسهیل یا حل کند.

لیست کامل بیمه‌های تکمیلی درمانی تحت پوشش

بانک مرکزی، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک ملت، بانک تجارت، بانک سپه، توسعه صادرات ایران، کمک‌رسان (SOS)، البرز، دانا، رازی، معلم، ایران، سینا، ملت، تجارت نو و میهن.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن