رندر رسمی گوشی ردمی نوت ۱۰ پرو منتشر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گوشی‌های ردمی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پرو در ۴ام مارس رونمایی خواهند شد و مدل پرو مکس این گوشی نیز احتمالاً وجود داشته باشد. تصاویر مدل پرو ردمی نوت ۱۰ به‌تازگی منتشر شده است.

گوشی ردمی نوت ۱۰ پرو از گوشی می ۱۰ الترا برای طراحی دوربین خود الهام گرفته و طراحی نقره‌ای دور لنز اصلی خود دارد. در ادامه رندر رسمی از این گوشی تصویر واقعی از جعبه آن را مشاهده می‌کنید که جعبه مربوط به مدل پرو آن است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، دو ماژول اصلی لنز و دو دریچه کوچک در بین آن‌ها دیده می‌شود که یکی از آن‌ها احتمالاً LED فلش و دیگری دریچه لیزر AF به طرف کناره‌ها باشد و این هم تصویری از نمونه اولیه ردمی K40 که طراحی کلی آن شبیه به سری نوت ۱۰ است.

REDMI NOTE 10

به نظر می‌رسد که گوشی K40 همین باشد، با حلقه‌‌ای دور دوربین اصلی خود. این تصاویر توسط خبرگزاری TENAA منتشر شده‌اند و البته نوع طراحی ماژول دوربین این گوشی با تصویر پوستر رسمی منتشر شده از آن تطابق دارد.

در حالی که K40 قرار است پرچمدار دارای تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ در مدل پرو و تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ در مدل پایه خود همراه با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی از جنس امولد E4 باشد، سری نوت ۱۰ بیشتر گوشی‌های میان رده با کیفیت، دارای تراشه اسنپدراگون سری ۷۰۰ خواهند بود.

گوشی K40 در تاریخ ۲۵ فوریه (این پنج‌شنبه)، یک هفته قبل از عرضه گوشی‌های سری نوت ۱۰ معرفی خواهد شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن