فروش اقساطی آریزو۵ توربو، سدان خوش تیپ مدیران خودرو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

آریزو۵ هم طراحی شیک و هم اسپرت دارد و می‌تواند توجه اقشار نوگرا و طرفدار مدرنیته را جلب کند. شما با پرداخت قیمتی معقول در بازار فعلی در‌مقایسه‌با برخی خودروهای ایرانی یا دست‌دوم وارداتی صاحب سدانی می‌شوید که ازلحاظ ابعاد، بین هیندای اکسنت و النترا قرار دارد و طراحی‌اش قوی و ماندگار و یادآور خودروهای اروپایی و کره‌ای است.

یکی از مزیت‌های مهم آریزو۵ کابین جادار و فضای باز بسیار وسیع است که از این جهت با بسیاری از خودروهای بزرگ‌تر از خود مقایسه‌شدنی است. در اصل شما فضای بیرون سدانی جمع‌و‌جور را در‌کنار فضای داخل سدانی لوکس دارید که هم در شهر و هم در سفر رانندگی با آن لذت‌بخش است.

آریزو۵ همواره طرفداران خاص خود را داشته است و دارد و خریداران از آن بسیار راضی هستند. طبق ارزیابی‌ها و بررسی نظر مشتریان، اکثر مشتریان از کیفیت خودرو و ایمنی آن کاملا رضایت دارند. ازنظر مشتریان، آریزو۵ موتوری با‌دوام و کم‌استهلاک و قوی دارد و بدنه و شاسی فولادی آن در تصادفات به‌خوبی از سرنشینان حفاظت می‌کند.

هم‌اکنون می‌توان این خودرو را با ۴۰ درصد پیش‌پرداخت و اقساط حداکثر ۵ ساله و مدت زمان تحویل کوتاه‌مدت خرید که از این بُعد مزیت اصلی این محصول در بازار حساب می‌شود. ناگفته نماند برای این خودرو ۵ سال گارانتی یا ۱۵۰ هزار کیلومتر و ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان در نظر گرفته شده است. این‌ها شرایط خاصی است که تنها آریزو۵ در بازار ایران در این کلاس از آن سود می‌برد و مدیران‌خودرو این شرایط را برای همه محصولاتش در نظر گرفته است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن