سناتور های آمریکا از اف سی سی خواستند تا تعریف پهنای باند پرسرعت را تغییر دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

یک گروه متشکل از چهار سناتور از مسئولان کمیسیون ارتباطات فدرال یا اف سی سی درخواست کردند که تعریف خود را از پهنای باند پرسرعت تغییر دهند تا سرعت پایه به‌طور قابل توجهی افزایش یابد.

طبق سیاست کنونی اف سی سی که در سال ۲۰۱۵ تدوین شده، حداقل سرعت ۲۵ مگابیت بر ثانیه برای دانلود و حداقل سرعت ۳ مگابیت بر ثانیه برای آپلود به‌عنوان حداقل استاندارد برای باند پهن پرسرعت تعریف شده است. نامه‌های سناتورهای آمریکا با نام‌های جو مانچین، راب پورتمن، مایکل بنت و آنگوس کینگ ثابت می‌کند که این سرعت دیگر به‌ویژه در هنگام شیوع ویروس همه‌گیر کرونا، نمی‌تواند جوابگوی مردم آمریکا باشد. بسیاری از آمریکایی‌ها از راه دور کار می‌کنند و به مدرسه می‌روند. این سناتورها پیشنهاد کردند که یک استاندارد جدید با حداقل سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه برای سرعت بارگیری و بارگذاری ایجاد شود، که باید یک تعریف ثابت برای کل دولت فدرال باشد.

سرپرست اف سی سی با به‌روزرسانی حداقل میزان پهنای باند اینترنت پرسرعت موافقت کرده است

از هر سالمندی که از طریق پزشکی از راه دور با پزشکان در ارتباط است، هر کشاورز که می‌خواهد با مزایای کشاورزی با استفاده از فناوری‌های روز آشنا شود، از هر دانش‌آموزی که به‌وسیله آموزش از راه دور مشغول به تحصیل است یا از خانواده‌ای که والدین آن‌ها از راه دور کار می‌کنند و دارای چند فرزند هستند که می‌توانند از راه دور مسائل مختلف را یاد بگیرند، سؤال کنید. آن‌ها به شما خواهند گفت که بسیاری از آن‌ها در سال ۲۰۲۱ قادر به دستیابی به اینترنتی با سرعت بالا نخواهند بود. برای هر یک از این افراد و کارهایی که قصد دارند انجام دهند، سرعت بارگذاری باید بسیار بیشتر از ۳ مگابیت در ثانیه باشد که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این نامه به جسیکا روزنورسل که سرپرست کمیسوین اف سی سی است، ارسال شده است. همان‌طور که آرس تکنیکا اشاره کرد، جسیکا روزنورسل  قبلاً از به‌روزرسانی استانداردهای باند پهن با سرعت بالاتر حمایت و پشتیبانی کرده است. بنابراین، حداقل می‌توان تا حدی امیدوار بود که تحت رهبری جسیکا روزنورسل، این مسئله ممکن است توجه بیشتری را به خود جلب کند و شاید این فرد بتواند سرعت پایه اینترنت در ایالات متحده آمریکا را بیشتر از مقدار کنونی کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن