کاهش قیمت احتمالی گلکسی A52 5G و A72 از سوی سامسونگ

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

با توجه به موفقیت چشمگیر گوشی میان‌رده گلکسی A51 سامسونگ در سال گذشته، انتظار می‌رود این شرکت توجه بسیار ویژه‌ای به ساخت و طراحی جانشین آن یعنی گلکسی A52 بپردازد.

گمانه‌زنی می‌شود گلکسی A52 سامسونگ به‌محض انتشار، نسخهٔ ۵جی جداگانه‌ای نیز به‌همراه خود داشته باشد؛ درست برخلاف گلکسی A72 که هنوز طبق داده‌های فاش‌شدهٔ FCC، چنین رویکردی نخواهد داشت.

در این میان، رسانهٔ مای‌اسمارت‌پرایس (Mysmartprice)، در آخرین گزارش خود، تصمیم به فاش‌نمودن قیمت‌های احتمالی این دو دستگاه گرفته. در این گزارش علاوه بر قیمت احتمالی هر یک از گوشی‌های هوشمند مورد نظر، مقایسه‌ای نیز با نسخهٔ قبلی منتشرشده‌شان (یعنی A51 و A71) نیز صورت گرفته.

قیمت گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی A52 و A72

قیمت گلکسی آ ۵۲ (جی): ۳۶۵ دلار (۶ گیگابایت/۱۲۸ گیگابایت)

قیمت گلکسی آ ۵۲ (۵جی): ۴۹۵ دلار (۶ گیگابایت/۱۲۸ گیگابایت)

قیمت گلکسی آ ۷۲ (۴جی): ۴۸۰ دلار (۸ گیگابایت/۱۲۸ گیگابایت)، ۵۲۰ دلار (۸ گیگابایت/۲۵۶ گیگابایت)

سامسونگ گلکسی A72

قیمت‌های ذکرشدهٔ بالا از سوی رسانه‌های آمریکایی به دلار تبدیل شده؛ بدیهی است این هزینه‌ها در بازار تجاری کشورهای مختلف، دستخوش تغییراتی خواهد شد. با این حال، می‌توان گفت قیمت نهایی مدل گلکسی A52 چیزی حدود ۴۰۰ دلار و برای مدل گلکسی A72، چیزی حدود ۵۰۰ دلار خواهد بود.

در صورتی که سامسونگ تصمیم بگیرد هم‌چون جانشین گلکسی A72 نسخهٔ ۵جی این مدل را منتشر کند، تخمین زده می‌شود مشتریان باید چیزی حدود ۶۰۰ دلار برای خرید آن پرداخت کنند.

هم‌چنین لازم است ذکر شود برای کاربرانی که قصد استفاده از نسخهٔ مخصوص اپراتور ورایزن (Verizon’s A71 5G UWB) را دارند، قیمت بالاتری درنظر گرفته شده.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن