رشد اطلاعات در Google Maps با به‌روزرسانی‌های جدید امکان‌پذیر خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گوگل در حال انتشار به‌روزرسانی‌های جدید برای Google Maps است که باعث می‌شود کاربران بتوانند جزئیات و اطلاعات جدیدی به فهرست نقشه‌شان اضافه کنند. البته این به‌روزرسانی ساده‌ای نیست و مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های جدید است که در‌اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. نخستین مورد به‌روزرسانی مخصوص ایالات متحده آمریکا است که محدودیت زمانی به‌همراه دارد.

ماه آینده، گوگل قصد دارد به کاربران تبلت یا گوشی‌های اندروید اجازه دهد امتیازدهی و بررسی و تأیید اطلاعات مشاغل محلی را بتوانند انجام دهند که از آن‌ها بازدید کرده‌اند‌. هدف از انجام این کار دستیابی و به‌روزرسانی ۱۰۰ هزار شغل محلی در سراسر ایالات متحده است. در‌صورتی‌که این طرح با موفقیت همراه باشد یا شکست بخورد، قطعا زمینه‌ساز مشکلات مشابهی در سراسر جهان و کشورهای مختلف خواهد بود.

یکی دیگر از بخش‌های موجود در به‌روزرسانی جدید به رانندگان مربوط است و از‌طریق برنامه‌ی وب Google Maps هم در‌دسترس قرار دارد. کاربران می‌توانند به‌روزرسانی‌های اطلاعاتی مرتبط با جاده‌ها را گزارش دهند. همچنین، کاربران می‌توانند جاده‌هایی را هم معرفی کنند که در نقشه وجود ندارد. بد نیست بدانید امکان تغییر نام و جزئیات مرتبط با مسدود‌شدن جاده‌ها نیز برای کاربران وجود خواهد داشت. در حالت کلی، این قابلیت‌ها می‌توانند دانش محلی را بسیار افزایش دهند؛ اما گوگل قبل از به‌روزرسانی، تغییرات را بررسی خواهد کرد.

آپدیت Google Maps

درنهایت، گوگل در حال انتشار به‌روزرسانی‌های تصویری در Google Maps است. در‌حقیقت، به‌زودی برنامه‌ی گوگل مپ را در قالب اینستاگرام خواهید دید که جاذبه‌های محلی را به‌خوبی نمایش می‌دهد و شما می‌توانید تصاویر مربوط به کسب‌و‌کار یا موقعیت‌های مکانی را اشتراک‌گذاری کنید. البته به‌یاد بسپارید که این قابلیت با امتیازدهی متفاوت است و شما فقط می‌توانید نظر بدون قضاوت را در قسمت پایین تصویر ارسالی قرار دهید. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد که به سایر بازدیدکنندگان با هدف آشنایی بیشتر با محیط مرتبط کمک کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن