تصاویر جدید وان پلاس ۹، رنگ های آن را به تصویر می کشند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تاکنون به لطف تیزر و موارد فاش یا تایید شده ما می‌دانیم که در تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲۳ مارس ۲۰۲۱ میلادی) سری گوشی‌های هوشمند «وان پلاس ۹» و احتمالاً «وان پلاس واچ» معرفی خواهد شد. با این حال، بشر هرگز از فهمیدن بیشتر سیر نمی‌شود. در ادامه به اشتراک‌گذاری تصاویر جدید منتشر شده از این سری پرچم‌دار مورد انتظار وان پلاس می‌پردازیم.

اولین تصویر (تصویر بالای صفحه)، به نمایش سری وان پلاس ۹ در رنگ‌های بنفش و سفید می‌پردازد. در واقع این تصویر، به صورت رسمی رنگ Winter Mist وان پلاس ۹ پایه و Morning Mist وان پلاس ۹ پرو را تایید می‌کند.

وان پلاس ۹

تصاویر بعدی تنها روی وان پلاس ۹ پرو تمرکز دارند و در یکی از آن‌ها می‌توان حضور یک دوربین محصول شرکت Hasselblad را نیز مشاهده کرد. این دوربین، اشاره آشکاری به همکاری وان پلاس با شرکت مذکور جهت ساخت دوربین‌های این سری است. طبق ادعای پیت لاو (Pete Lau) مدیر عامل اجرایی وان پلاس، برای ساخت شیشه پشت دستگاه وان پلاس ۹ پرو که با رنگ Morning Mist مزین شده، حدود ۳۰ مرحله و ۲۵ روز کار بی‌فقه نیاز است.

وان پلاس ۹

او در ادامه صحبت‌هایش، تصاویر دیگری هم از پرچم‌دار جدید شرکت خود منتشر کرد. تایید شده است که وان پلاس ۹ پایه در رنگ‌های آبی، مشکی و بنفش و وان پلاس ۹ پرو تنها در رنگ‌های سفید، سبز و مشکی عرضه خواهد شد.

دوربین اصلی وان پلاس ۹ پرو همان لنز IMX789 سونی محسوب می‌شود که برای این شرکت چینی شخصی‌سازی شده است. علاوه بر این لنز، دوربین فوق عریض این دستگاه نیز دیگر لنز این شرکت موسوم به IMX766 است.

دوربین فوق عریض مذکور رزولوشنی ۵۰ مگاپیکسلی خواهد داشت که به گفته وان پلاس به لطف وجود فرم لنز آزاد، تحریف از ۲۰ درصد به ۱ درصد کاهش می‌یابد. مدیر عامل اجرایی این شرکت چینی برای اثبات حرف‌های خود به ثبت یک تصویر با دوربین عادی و سپس با دوربین یکی از دستگاه‌های این سری پرداخته است. عکس دوربین عادی با تحریف بسیار همراه است اما تصویر ثبت شده توسط IMX766 فاقد چنین مشکلی است.

پیش از این گزارش شده است که این سری شامل سه مدل یعنی وان پلاس ۹، وان پلاس ۹ پرو و وان پلاس ۹E خواهد بود. شرکت یاد شده در حال حاضر مشخص نکرده است که کدام یک از این دستگاه‌ها به لنز ۵۰ مگاپیکسلی فوق عریض IMX766 مجهز خواهند بود اما انتظار می‌رود که مدل پرو این سری از این دوربین بهره ببرد. شما می‌توانید جزئیات و اخبار جدید این شرکت را از این لینک دنبال کنید.

افزون بر گوشی‌های هوشمند سری وان پلاس ۹، این اواخر اخبار بسیاری در مورد «وان پلاس واچ» نیز منتشر شده است. ما سالیان سال است که در مورد ساعت هوشمند جدید شرکت وان پلاس موسوم به «وان پلاس واچ» می‌شنویم. پیش از این انتظار می‌رفت که این ساعت هوشنمد همراه با ۸T در سال گذشته معرفی و به بازار عرضه شود اما همان‌طور که مشخص است، این اتفاق رخ نداد.

در ادامه شایعات، مدیر عامل اجرایی این شرکت در ماه دسامبر سال گذشته میلادی اعلام کرد که اولین ساعت هوشمند این شرکت سرانجام در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد. حال ما باور داریم که وان پلاس واچ در تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲۳ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در کنار سری گوشی‌های هوشمند وان پلاس ۹ معرفی خواهد شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن