با تایید پیت لاو، گوشی وان‌پلاس ۹R به زودی معرفی خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تنها ۴ روز تا شروع رویداد معرفی گوشی‌های وان‌پلاس ۹ باقی مانده است. قرار است تا در این رویداد از گوشی‌های وان‌پلاس ۹، وان‌پلاس ۹ پرو و همچنین گوشی اقتصادی وان‌پلاس ۹R رونمایی شود.

در گذشته، شایعات زیادی مبنی بر حضور یک محصول مقرون به صرفه از سری ۹ در این رویداد منتشر شده بود و نام‌هایی مانند وان‌پلاس ۹E و وان‌پلاس لایت برای این محصولات در نظر گرفته شده بود. اما امروز آقای پیت لاو، مدیرعامل شرکت وان‌پلاس در مصاحبه‌ای با روزنامه‌ی News 18 تایید کرد که این گوشی، وان‌پلاس ۹R 5G نام‌گذاری شده است.

گوشی وان‌پلاس ۹R در کنار گوشی‌های وان‌پلاس ۹ و ۹ پرو در کشور هند عرضه خواهد شد و ما از این بایت بسیار هیجان‌زده‌ هستیم. ما سعی داریم تا با عرضه‌ی این گوشی، پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران بوده و همچنین تجربه‌ای بی‌نظیر را در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

آقای لاو تایید کرد که شرکت وان‌پلاس به دنبال جذب کاربران هندی و رفع نیازهای مختلف آن‌ها با عرضه‌ی یک محصول اقتصادی و قدرتمند است. در توضیحات گوشی وان‌پلاس ۹R، عبارت “دستگاه رده‌بالا” با تمرکز بر روی بازی، “جستجوی روان” و “تجربه‌ی بصری بی‌نظیر” به چشم می‌خورد.

ما تلاش کرده‌ایم تا در ساخت گوشی وان‌پلاس ۹R، از آخزین فناوری‌‌ها و جدیدترین طراحی‌ها استفاده کرده و تجربه‌ای سریع و روان را برای استفاده‌ی روزمره و اجرای بازی‌ها در اختیار کاربران قرار دهیم.

این مصاحبه، تلاش مضاعف وان‌پلاس برای گسترش اکوسیستم خود در کشور هند را نشان می‌دهد. در حال حاضر، جزییات بیشتری از این گوشی در دسترس قرار نگرفته و انتظار می‌رود که در تاریخ ۳ فروردین (۲۳ مارچ) به‌طور کامل از آن رونمایی شود.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن