ویدئو تبلیغاتی اپل با محوریت سرامیک شیلد آیفون ۱۲

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

زمانی‌که اپل گوشی‌های سری آیفون ۱۲ را در پاییز گذشته رونمایی کرد، مدعی شد شیشه‌ی محافظ قرارگرفته روی صفحه‌نمایش این گوشی‌ها موسوم به سرامیک شیلد (Ceramic Shield) درمقایسه‌با نسل‌های قبل تا چهار برابر درمقابل سقوط از ارتفاع مقاوم‌تر است.

به‌نوشته‌ی دیجیتال ترندز، تقریبا شش ماه از معرفی رسمی سرامیک شیلد می‌گذرد و اکنون اپل ویدئو تبلیغاتی کوتاهی منتشر کرده است تا به افرادی که به‌دفعات گوشی از دستشان می‌افتد، اطمینان خاطر دهد آیفون ۱۲ درصورت افتادن از دست، با شکستگی و خراش مواجه نمی‌شود. 

ویدئو تبلیغاتی ۳۰ ثانیه‌ای اپل Fumble نام دارد و زنی را نشان می‌دهد که در خیابان راه می‌رود و مشغول حرف‌زدن با گوشی آیفون ۱۲ است. ناگهان گوشی از دستش لیز می‌خورد و این زن تلاش می‌کند نگذارد گوشی روی زمین بیفتد. درنهایت، گوشی از دست وی ویدئو می‌افتد و وقتی آیفون ۱۲ را از زمین بلند می‌کند، می‌بیند مشکلی پیش نیامده است و در همین حین عبارت «آرام باشید، این آیفون است» روی صفحه نقش می‌بندد. در ویدئو تبلیغاتی اپل، از موسیقی متن جذاب نیتین ساونی استفاده شده است.

تماشا در یوتیوب

در ادامه بخوانید:

بخش دیدگاه‌ها در ویدئو منتشرشده به اپل روی یوتیوب غیرفعال است؛ اما کاربران ویدئوهای دیگری در واکنش به ویدئو تبلیغاتی اپل منتشر کرده‌اند و می‌گویند آیفون ۱۲ درصورتی‌که محافظ صفحه‌نمایش نداشته باشد و بدین‌شکل روی شن بیفتد، خراش برمی‌دارد. JerryRigEverything در یوتیوب مدتی پیش متوجه شد مقاومت آیفون ۱۲ دربرابر خراشیدگی و شکستن ببشتر شده است؛ اما همچنان در مقیاس شش موس خراش برمی‌دارد و در مقیاس هفت خراش عمیق‌تر می‌شود. البته این اتفاق برای گوشی‌های هوشمند عادی است.

سرامیک شیلد شیشه‌ی مقاومی است و این موضوع به‌خوبی در ویدئو آزمایش سقوط آیفون ۱۲ دیده می‌شود؛ بااین‌حال، نکته‌ی مهم این است که سرامیک شیلد صرفا روی صفحه‌نمایش گوشی استفاده شده و روی پنل پشتی شیشه‌ای دستگاه به‌کار نرفته است. 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن