نسخه دسکتاپ اسپاتیفای با آپدیت پیش رو هرچه بیشتر شبیه به ورژن موبایلی خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

 اسپاتیفای خبر داده که در صدد است تا رابط کاربری نسخه‌های وب و دسکتاپ خود را با اپدیتی جدید بروز‌تر کند. این بازطراحی باعث تغییرات بسیاری در ظاهر این برنامه خواهد شد؛ تعدادی از قابلیت‌های این برنامه با آپدیت پیش‌ رو جای جدیدی خواهند یافت، اما میتوان گفت مهم ترین تغییر در این اپدیت بیشتر شبیه شدن ورژن وب و دسکتاپ به همتای موبایلی خود است.

 کمپانی سوئدی پس از ماه ها تاخیر و توسعه، در‌نهابت از این بروزرسانی رونمایی کرد. گزینه جست‌و‌جو از نوار وضعیت به کناره اپلیکیشن و دقیقا بین Home و Library  منتقل شده است. این بدین معنی است که گزینه‌های Browse و Radio در منوی سه نقطه در گوشه سمت چپ اپلیکیشن جا خوش خواهند کرد.

spotify

 اضافه کردن آهنگ به پلی‌لیست نیز بسیار آسان‌تر شده‌است. تنها کاری که کافی است انجام دهید این است که آهنگ مورد علاقه خود را کشیده و در پلی‌لیستی که ساخته‌اید قرار دهید.

 یکی از بهترین قابلیت های ورژن پرمیوموم اسپاتیفای اجازه دادن به کاربران موبایل برای دانلود آهنگ ها بر روی تلفن‌همراه است. حال با این بروزرسانی، این قابلیت از طریق یک گزینه دانلود برای کاربران دسکتاپ نیز فراهم گشته است. کلید‌های ترکیبی جدیدی نیز تعبیه شده که از طریق ?+Ctrl و ?+Command با توجه به پلتفرم های مقصد در دسترس خواهند بود.

 این بروزرسانی هم‌اکنون برای بسیاری از کاربران در سطح جهان در دسترس است، اما ممکن است هفته‌ها به طول بی انجامد تا در دسترس همه‌ی کاربران قرار بگیرد. کاربران ویندوز میتوانند از طریق فروشگاه مایکروسافت یا اپیک اقدام به دانلود این آپدیت نمایند، درحالی که کاربران مک باید مستقیما از وب‌سایت اسپاتیفای اقدام کنند.

منبع: gsmarena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن