تصاویر رندرشده‌ جدیدی از آیفون ۱۳ پرو منتشر شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت اپل در دوربین‌های گوشی‌ آیفون ۱۳ پرو از طراحی جدیدی استفاده کرده است. حفره‌ی (Notch) دوربین سلفی این گوشی، کوچک‌تر خواهد بود و برآمدگی دوربین پشتی این گوشی نیز دچار تغییراتی شده است. این اخبار اخیراً توسط EAP و مکس واین‌باخ منتشر شد و به درخواست او، ConceptCreator تصاویر سه‌بعدی  این گوشی را تولید کرد.

دوربین‌های پشتی آیفون ۱۳ هنوز هم برآمدگی داشته اما این برآمدگی، نسبت به آیفون ۱۲ کمتر است. ثبات تصویر به ویژگی جدیدی مجهز خواهد شد که جسم یا فرد مورد نظر را در مرکز تصویر قرار می‌دهد.

گفته می‌شود که اپل تلاش زیادی برای ارتقای دوربین پرتره‌ی آیفون ۱۳ انجام داده و با استفاده از اطلاعات LiDAR، سعی بر جداسازی بهتر پس‌زمینه و جسم در تصاویر ثبت‌شده داشته است. حالت پرتره در ویدیوها نیز قابل استفاده خواهد بود.

کانسپت آیفون 13

رنگ خاکستری آیفون ۱۳ از نو طراحی شده و کمی تاریک‌تر (تقریباً سیاه) و مات‌تر شده است. به گفته‌ی واین‌باخ، اپل در نسخه‌های آزمایشی این گوشی از رنگ نارنجی نیز استفاده کرده است. با این حال، احتمال عرضه‌ی آیفون ۱۳ با این رنگ بسیار پایین است.

این افشاکننده، همچنین اعلام کرد که نسخه‌ی جدید اپل مینی در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. به جز گوشی‌های آیفون، انتظار می‌رود که محصولات دیگری از شرکت اپل، مانند تبلت، گجت‌های پوشیدنی و وسایل جانبی (ایرتگ‌) در سال جاری عرضه شوند. گجت‌های پوشیدنی اپل تنها شامل ساعت‌های هوشمند این شرکت می‌شود. از بین این سه دسته‌بندی، تبلت‌ آیپد پرو مهم‌ترین محصولی است که در سال جاری عرضه می‌شود.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن