دو کارمند کوین بیس از حلقه های ان اف تی برای ازدواج استفاده کردند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

دو کارمند کوین بیس با استفاده از ان اف تی در عروسی و مبادله رمز‌های دیجیتالی در طول مراسم، موفق به بستن پیمان عقد ازدواج و یافتن کاربرد‌های هیجان انگیز جدید برای ان اف تی شدند. ازدواج این دو نفر در نوع خود منحصر به فرد بوده است.

ربکا رز و پیتر کاچرگینسکی گفتند که این زوج علاوه بر انجام آیین‌های سنتی‌یهودیان، رمز‌های دیجیتالی دیگری به نام حلقه‌های مجازی را نیز برای یکدیگر ارسال می‌کردند. رز در یک پست توییتری در مورد عروسی گفت که حلقه مجازی آن‌ها اکنون در بلاکچین وجود دارد، همه دنیا را می‌توان اثبات تعهد این دو نسبت به یکدیگر دانست.

به طور کلی، به بیان کلی، عکس یک زن و شوهر متاهل بر روی محراب – که پیمان عقد ازدواج بر روی این مکان شکل می‌گیرد – که در حال استفاده از تلفن همراه هستند، می‌تواند ناامید‌کننده باشد. اما حتی اگر آن‌ها در اصل در حال مبادله حلقه‌های مجازی ازدواج خود باشند – که مشخص است که به روشی غیر متعارف رد و بدل می‌شوند – به طور کلی این موضوع باعث می‌شود تا در دست گرفتن تلفن همراه زیبا به نظر برسد.

این نوع حلقه‌های ازدواج مجازی همچنین می‌تواند به شما کمک کند که در لحظه معامله انجام شده را مشاهده کنید و البته بدیهی است که این مورد در بلاکچین وجود دارد.

ان اف تی چیست؟

توکن های غیر قابل تعویض بیپل ان اف تی

ان اف تی یا توکن های غیر قابل تعویض به شما این امکان و اجازه را می‌دهد تا مالکیت کالاهای منحصر به فرد دیجیتال را به دست آورید، آن‌ها را خریداری و بفروشید و از بلاکچین برای ردیابی مالکیت آن‌ها برای اطمینان از معامله انجام شده استفاده کنید. ان اف تی مخفف توکن های غیر قابل تعویض است. از نظر تکنیکی، ان اف تی می‌تواند دارای هر نوع محتوای دیجیتالی باشد، از جمله نقاشی، انیمیشن، تصاویر گیف، آهنگ یا موارد مختلف مربوط به بازی‌های ویدیویی. توکن های غیر قابل تعویض می‌تواند از یک نوع باشد، مانند یک نقاشی واقعی، یا نسخه‌های زیادی از آن، مانند کارت تراکنش، اما بلاک چین می‌تواند مالک پرونده را ردیابی کند.

موضوع ان اف تی و نوع فناوری آن اخیراً توجه بسیاری از مردم دنیا را به خود جذب کرده است. برخی از این ان اف تی ها با قیمت میلیون ها دلار فروخته می‌شوند و همچنین الگوهای رفتاری جذاب مانند نیان کت و مسائلی از این دست با استقبال زیادی از طرف مردم مواجه شده است.

ذکر این نکته ضروری است که با وجود آنکه که اغلب مردم در سراسر دنیا از ان اف تی استفاده‌های متفاوت می‌کنند، اما اقدام جدید این زن و شوهر که کارمند شرکت کوین بیس نیز هستند، در نوع خود منحصر به فرد و حتی قابل ستایش است. از جزئیات پیمان ازدواج آن‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که آن‌ها رمز ان اف تی خود را تبات نامیدند که در عبری به معنای حلقه است. اگر به دنبال رمز تبات در اتراسکن بگردید، به این معنی است که دو علامت ضرب شده اند و نمی‌توانند دوباره تولید شوند. از نظر این زن و شوهر، چنین معنایی رمانتیک بوده است.

این زوج همچنین سفارش دادند که انیمیشن خاصی به ان اف تی اضافه شود که نماینده خوب و مناسبی برای ازدواج باشد.

البته جذابیت این داستان در جزئیات فنی مراسم عقد و عروسی این زن و شوهر نیست و حتی ممکن است اکثر افراد تصور کنند که حلقه ازدواج به صورت ان اف تی و در بلاکچین خیلی عاشقانه نباشد. با این حال، این دو نفر بودند که تصمیم گرفتند تا اینگونه پیمان ازدواج خود را انجام دهند و هر دوی آن‌ها روش استفاده از ان اف تی و بلاکچین را دوست داشتند و آن را به یک لحظه مهم و عاشقانه تبدیل کردند. این چیزی است که برای آن‌ها مهم بوده است و ما باید به نظر آن‌ها احترام بگذاریم.

منبع: The Verge

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن