اسپاتیفای میزبان قابلیت Hey Spotify شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

ماه گذشته‌ی میلادی، گزارش‌هایی ادعا کردند اسپاتیفای روی پشتیبانی از فرمان صوتی Hey Spotify کار می‌کند. به‌نوشته‌ی کارشناس GSMArena، ساعاتی پیش نوتیفیکیشنی در اپلیکیشن اسپاتیفای روی گوشی گلکسی S21 دریافت کرده که جزئیاتی درباره‌ی این قابلیت و نحوه‌ی فعال‌سازی آن دربر داشته است.

او می‌گوید وقتی صفحه‌نمایش روشن و اپلیکیشن اسپاتیفای باز باشد، گفتن عبارت Hey Spotify کاربر را به سیستم جست‌و‌جوی صوتی این سرویس منتقل می‌کند. این موضوع بدین‌معنی است که اسپاتیفای به‌صورت مداوم به صدای کاربر گوش می‌دهد تا عبارت Hey Spotify را بشنود.

سیاست‌های حریم خصوصی اسپاتیفای برای استفاده از داده‌های صوتی اعلام می‌کند اسپاتیفای صرفا زمانی‌که کاربر گزینه‌ی ویس را انتخاب کند یا عبارت Hey Spotify را بگوید، فایل‌های ضبط‌شده و رونویسی جست‌و‌جوها را نگه می‌دارد. 

اسکرین شات قابلیت هی اسپاتیفای / Hey Spotify روی گلکسی S21

مقاله‌ی مرتبط:

Hey Spotify به‌غیر از منتقل‌کردن کاربر به صفحه‌ی جست‌و‌جو صوتی، قابلیت خاص دیگری به اسپاتیفای اضافه نمی‌کند. استفاده از Hey Spotify به‌سادگی استفاده از Hey Google یا Hey Siri روی گوشی‌های مجهز به اندروید یا iOS برای کار با اسپاتیفای است. اسپاتیفای امیدوار است کاربران برای جست‌و‌جوی صوتی در این اپلیکیشن از سرویس داخلی استفاده کنند.

قابلیت جست‌و‌جوی صوتی اسپاتیفای نخستین‌بار در سال ۲۰۱۹ برای کاربران اسپاتیفای پریمیوم راه‌اندازی شد و چند ماه پیش، افشای مدارکی درباره‌ی قابلیت Hey Spotify را شاهد بودیم. 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن