گوشی‌ تاشوی اوپو در سال جاری عرضه خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت اوپو در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی از نسخه‌ی اولیه‌ی گوشی تاشوی خود رونمایی کرد اما از آن زمان تا به امروز، خبری از این محصول نبوده است. به گزارش Digital Chat Station، اوپو اولین گوشی تاشوی خود را در سه‌ ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد کرد.

این افشاگر معروف اعلام کرده است که شرکت اوپو، دو نسخه متفاوت از این گوشی را تولید خواهد کرد و هر دو گوشی به سمت داخل تا خواهند شد. نسخه‌ی اول از صفحه نمایش ۷ اینچی استفاده کرده و دیگر نسخه به نمایشگر ۸ اینچی مجهز خواهد شد. گفته می‌شود که نسخه‌ی ۷ اینچی این گوشی، راه زیادی تا تولید انبوه نداشته و به زودی وارد بازار خواهد شد.

همچنین گفته می‌شود که شرکت ویوو نیز در حال ساخت اولین گوشی تاشوی (به سمت داخل) خود است. این گوشی از صفحه نمایش داخلی ۸ اینچی و صفحه نمایش بیرونی ۶٫۵ اینچی استفاده کرده و از نرخ تازه‌سازی بالا پشتیبانی خواهد کرد. به احتمال زیاد، شرکت سامسونگ مسئول تامین پنل‌های این گوشی خواهد بود.

شرکت اوپو در سال گذشته از گوشی رول‌شونده‌ی خود (صفحه نمایش از ۶٫۷ اینچ به ۷٫۴ اینچ تغییر می‌کرد) تحت عنوان اوپو X 2021 رونمایی کرد اما هنوز مشخص نیست که آیا این گوشی به بازار عرضه خواهد شد و یا در حد یک نمونه‌ی اولیه باقی خواهد ماند.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن