اسنیکر جدید آدیداس با قطعات لگو قابل شخصی‌سازی است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت آدیداس نسخه‌ی جدیدی از کفش‌های الترابوست دی نی ای را رونمایی کرد که قسمت لوگوی سه‌خط آن از قطعات لگوی پلاستیکی ساخته شده است و این قسمت از کفش به‌‌طور کامل، قابل شخصی‌سازی می‌باشد.

این محصول، آدیداس الترابوست دی نی ای ایکس لگو پلیتس (Ultraboost DNA X Lego Plates) نام داشته و به قیمت ۲۰۰ دلار به فروش می‌رسد. در قسمت کناری این اسنیکرها از شیارهای پلاستیکی شفاف استفاده شده است که در آن، سه ردیف لگوی ۲ در ۲ قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط:

همچنین این کفش‌ها به محصولات لگو اشاره‌های دیگری نیز داشته‌اند. علامت شرکت لگو بر روی زبانه‌ی کفش قرار گرفته و قسمت رویی و زیری کفش نیز به شکل قطعات لگو طراحی شده است. همچنین آدیداس در طراحی پارچه‌ی داخل کفش از رنگ زرد استفاده کرده است.

آدیداس الترابوست لگو

در حالی که این کفش‌ به همراه مجموعه‌ای از لگوها با رنگ‌های اصلی عرضه می‌شود، مشتریان می‌توانند از لگوهای مورد نظر خود در شخصی‌سازی این کفش استفاده کنند.

این کفش‌ها تا حدودی یادآور کفش‌های Jibbitz Charms کراکس است. تفاوت اسنیکرهای آدیداس با این کفش‌ها در رایج‌بودن لگوها و محبوبیت بیشتر محصولات این شرکت است.

فروش اسنیکرهای آدیداس الترابوست دی نی ای ایکس لگو پلیتس از امروز در وب‌سایت رسمی آدیداس آغاز شده است. این محصول به قیمت ۲۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

 

منبع: The Verge

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن