فروشگاه زنجیره‌ای کروگر ارسال آزمایشی بسته‌ها با پهباد را شروع کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت کروگر (Kroger)، قصد دارد مثل رقیب خود والمارت (Walmart)، برنامه ارسال بسته‌های خریداری‌شده از فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌اش را از اواخر بهار امسال شروع کند. این شرکت با کمپانی Drone Express برای ارسال بسته‌هایی به وزن حداکثر ۲.۵ کیلوگرم که حاوی محصولات بچه، داروهای بدون نسخه یا مواد غذایی مورد نیاز برای گردش و پیک‌نیک خواهد بود از یکی از فروشگاه‌های شهر سنترویل (Centerville) اوهایو همکاری خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

صفحه اینترنتی مربوط به این سرویس ارسال پهبادی کروگر گفته است که بسته‌ها توسط پهبادهای تائیدشده توسط سازمان FAA حمل خواهند شد. این بسته‌ها امکان ارسال به آدرس‌های خیابانی، پارک‌ها و همچنین سواحل دریاها براساس موقعیت گوشی هوشمند مشتریان را خواهند داشت.

شرکت کروگر در حال طراحی بسته‌‌هایی است که متناسب با سایز و وزن پهبادهای شرکت Drone Express خواهند بود. این بسته‌ها برحسب تقاضای مشتری حاوی محصولات بچه یا داروهای بدون نسخه خواهد بود. یک بسته‌ی مخصوص به نام S’mores نیز وجود دارد که حاوی کلوچه، شیرینی‌های مخصوص و شکلات خواهد بود. کروگر می‌گوید که سفارس‌ها در عرض کمتر از ۱۵ دقیقه ارسال خواهند شد.

کروگر پهباد

بث فلیپو (Beth Flippo) مدیر ارشد فناوری کروگر گفته است که:

پهباد‌های خودکار قابلیت‌های نامحدودی برای بهبود زندگی روزمره ما دارند و این فناوری راه را برای ارسال‌ امن، سالم و دوستدار محیط‌زیست بسته‌ها به مشتریان کروگر فراهم خواهد کرد. مشتریان ما امکانات بی‌شماری در این زمینه خواهند داشت. آن‌ها با این سرویس خواهند توانست سوپ جوجه برای دوست بیمار خود بفرستند یا اگر هنگام پخت شام، روغن‌شان تمام شد بلافاصله آن را سفارش دهند.

پروازهای آزمایشی کروگر از این هفته در شهر سنترویل اوهایو آغاز خواهد شد. دومین برنامه آزمایشی کروگر نیز تابستان امسال در کالیفرنیا اجرا خواهد شد.

شرکت والمارت از سال ۲۰۱۵ در حال کلنجار رفتن با ارسال بسته‌ها توسط پهبادهاست و هم‌اکنون در حال آزمایش پهبادهای Flytrex در کارولینای شمالی برای ارسال مواد غذایی و لوازم خانه به مشتریان است. این شرکت همچنین در حال تست پهبادهای Zipline در آرکانزاس برای ارسال محصولات سلامتی و بهداشتی به مشتریان خود است.

منبع: The Verge

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن