تصاویری از سامسونگ گلکسی بادز ۲ فاش شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، ایربادهای سامسونگ گلکسی بادز ۲ وارد مرحله‌ی تولید انبوه شده و آزمایش‌های کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) را نیز پشت سر گذاشته است. لیست FCC جزئیات بسیاری از ایرباد گلکسی بادز ۲ و محفظه‌ی شارژ آن را به نمایش گذاشته است. با وجود این‌که گلکسی […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

ایربادهای سامسونگ گلکسی بادز ۲ وارد مرحله‌ی تولید انبوه شده و آزمایش‌های کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) را نیز پشت سر گذاشته است. لیست FCC جزئیات بسیاری از ایرباد گلکسی بادز ۲ و محفظه‌ی شارژ آن را به نمایش گذاشته است. با وجود این‌که گلکسی بادز ۲ جانشین گلکسی بادز و بادز پلاس به حساب می‌آید اما این محصول از نظر طراحی شباهت بیشتری به گلکسی بادز پرو دارد.

مطالب مرتبط:

گلکسی بادز 2

به‌نظر می‌رسد که گلکسی بادز ۲ به دو میکروفون داخلی و خارجی و یک حسگر مادون قرمز ( این حسگر زمانی که از ایربادز ۲ استفاده نکنید موزیک را متوقف خواهد کرد) مجهز شده است. همچنین یکی از افشاگران معروف با نام کاربری Ice Universe تایید کرده که این محصول از حذف نویز فعال (ANC) پشتیبانی خواهد کرد. این افشاگر همچنین اعلام کرده که گلکسی بادز ۲ صدای بهتری را نسبت به ایربادزهای قبلی شرکت سامسونگ ارائه خواهد داد.

گلکسی بادز 2

محفظه‌ی شارژ گلکسی بادز ۲ شباهت زیادی به بادز پرو داشته و از شارژ ۲٫۵ واتی استفاده خواهد کرد. تصویر منتشرشده ظاهر این محصول و شباهت زیاد آن به بادز پرو را نشان داده است.

گفته می‌شود که شرکت سامسونگ ایرباد گلکسی بادز ۲ را در ماه جولای (تیر) و در کنار گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ رونمایی خواهد کرد. با این وجود، همانند گذشته احتمال رونمایی این محصول در ماه آگوست (مرداد) نیز وجود دارد.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر