واتس‌اپ پیام صوتی نسخه واتس‌اپ را بازطراحی می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

پایگاه خبری WABetaInfo گزارش کرد واتس‌اپ در حال تست این قابلیت برای کاربران iOS و اندروید است. قابلیت جدید برای عموم کاربران قابل دسترس نیست. با این حال این سایت موفق شد نسخه نمایشی از عملکرد این قابلیت را ارائه کند.

به گزارش تک تایمز از ایسنا، در حالی که کاربر در حال ضبط یک پیام صوتی است، واتس‌اپ اشکال موجی صوتی فوری را نشان می دهد. کاربر در حالی که مشغول ضبط پیام است می تواند ضبط را متوقف کرده و به پیام خود پیش از ارسال آن گوش کند. در حال حاضر برای کاربران هیچ راهی برای توقف ضبط پیام برای شنیدن صدای خود وجود ندارد.

واتس‌اپ در چند ماه گذشته سرگرم کار روی چندین قابلیت جدید بوده است. به عنوان مثال با تب جدید چتهای آرشیوی، هنگامی که قابلیت آرشیو شدن چت در واتس‌اپ فعال شود، هر زمان که کاربر پیامی از یک چت آرشیو شده دریافت کند، چت مذکور از حال آرشیو خارج نمی شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک و شرکت مادر واتس‌اپ در مصاحبه انحصاری با WABetaInfo به طراحی نسخه اپلیکیشن واتس‌اپ برای آیپد اپل اشاره کرده است. وی درباره پشتیبانی همزمان واتس‌اپ از چندین دستگاه گفت این قابلیت به زودی از راه خواهد رسید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن