گوشی‌های آنر سری مجیک ۳ از پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس استفاده خواهند کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اوایل امروز شرکت کوالکام از پردازنده‌‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس رونمایی کرد و بسیاری از شرکت‌های گوشی‌سازی نیز استفاده از این تراشه در محصولات خود را تایید کرده‌اند. شرکت مستقل آنر یکی از شرکت‌هایی است که در گوشی‌های سری مجیک ۳ خود از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس استفاده خواهد کرد.

خانم فنگ وی، مدیر تولید شرکت آنر، اعلام کرد که گوشی‌های سری مجیک ۳ به این پردازنده مجهز خواهند شد. او در این خصوص اعلام کرد که گوشی‌های جدید آنر به‌لطف استفاده از  پردازنده‌ی قدرتمند جدید شرکت کوالکام، نیاز تمام کاربران را برآورده خواهند کرد.

مطالب مرتبط:

اسنپدراگون 888 پلاس

شرکت آنر چندی پیش برای حفظ روابط خود با شرکت‌های آمریکایی از شرکت هوآوی جدا شده و حالا به عنوان شرکتی مستقل فعالیت می‌کند. حالا این شرکت می‌تواند از محصولات و فناوری‌های آمریکایی از جمله پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس استفاده کند. این خبر تنها دو هفته پس از خبر استفاده‌ی گوشی‌های آنر از سرویس موبایلی گوگل اعلام شد. به‌نظر می‌رسد که گوشی‌های جدید آنر سری مجیک ۳، پرچمدارهای واقعی این شرکت بوده و رقابت بیشتری را برای گوشی‌های رده‌بالا ایجاد خواهند کرد.

نظر شما در مورد این اقدام شرکت آنر چیست؟ آیا آنر می‌تواند به محبوبیت و جایگاه گذشته‌ی شرکت هوآوی دست پیدا کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن