ایده شورای لوکی در قسمت چهارم سریال Loki از کجا آمد؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز

samsung-banner3
بنر جدید همراه اول795در80

رسانه تک تایمز – در سکانس پایانی قسمت چهارم سریال Loki شاهد حضور چهار شخصیت متفاوت از خدای شرارت، موسوم به شورای لوکی بودیم؛ ایده‌ای که ما را به یاد کامیک چهار شگفت‌انگیز و سریال ریک و مورتی می‌اندازد.

قسمت چهارم از سریال پرطرفدار و محبوب لوکی چند روز پیش از شبکه دیزنی پلاس به نمایش درآمد. در سکانس پایانی این قسمت، لوکی پس از اصابت با اسلحه یکی از اعضایTVA(سازمان ناسازگاری جهانی) در یک مکان عجیب و غریب چشم باز می‌کند و با چهار شخصیت متفاوت از خودش آشنا می‌شود؛ یک نوجوان، یک پیرمرد، یک فرد سیاه‌پوست و یک جانور مرموز شبیه تمساح که بین مخاطبین سریال به شورای لوکی (Loki Council) مشهور هستند.

علاقه‌مندان به سینما و تلویزیون پیش از این نیز در مجموعه ریک و مورتی با چنین شورایی (شورای ریک) آشنا شده‌اند. جالب آنکه سرپرست نویسندگان سریال لوکی یعنی مایکل والدرون، در ساخت ریک و مورتی نیز نقش مهمی دارد.

شورای بین‌المللی ریدز در کامیک چهار شگفت انگیز

عده‌ای نیز می‌گویند ایده شوراها نخستین بار در کامیک چهار شگفت‌انگیز (شورای بین‌المللی ریدز) عنوان شده است. رید ریچاردز یا همان آقای شگفت‌انگیز با نسخه‌های متفاوتی از خودش در جهان‌های مختلف دیدار می‌کند تا با همفکری یکدیگر، دنیا را از اتفاق بدی که در حال وقوع است نجات دهند. البته شورای ریدز چندان هم به فکر رید ریچاردز نبودند و از او خواستند تا برای پیوستن به آن‌ها، خانواده‌اش در زمین-۶۱۶ را ترک کند.

حال باید دید شورای لوکی چه اهدافی را در سر دارد. آیا مغز متفکر TVA آن‌ها هستند؟ آیا لوکی ها تلاش می‌کنند تا با کنار گذاشتن یکدیگر، به بهترین و بزرگ‌ترین لوکی تمام ادوار تبدیل شوند؟ این سؤالاتی است که در قسمت‌های بعدی سریال Loki به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.
منبع خبر

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : آیفون ۱۵ اولترا به دو دوربین سلفی و درگاه USB-C مجهز خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، هرچند که اپل به‌تازگی …