تصویر رابط کاربری قابلیت Cloud PC مایکروسافت فاش شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

متاسفانه مایکروسافت در رویداد ۲۴ ژوئن خود هیچ صحبتی از برخی از آیتم‌هایی که ما انتظار معرفی آن‌ها را داشتیم نکرد. یکی از این موارد، قابلیت Cloud PC بود. این قابلیت ابری، امکانی برای شرکت‌های تجاری فراهم می‌کند تا کامپیوترهای ویندوز ۱۱ و مجهز به سرویس ابری آزور خود را امن‌تر بکنند. این قابلیت همچنین برای افرادی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند کامپیوتر خود را ارتقا دهند بسیار مفید خواهد بود.

مطالب مرتبط:

حالا یک منبع معتبر به نام ALumia تصویری از رابط کاربری قابلیت Cloud PC فاش کرده که دید بهتری از آن در اختیار ما قرار می‌دهد (تصویر زیر).

مایکروسافت

همانطور که در تصویر دیده می‌شود، قابلیت Cloud PC از طریق مرورگر ارائه خواهد شد و کاربران امکان انتخاب بین حالت‌های مختلف با پیکره‌بندی‌های مختلف را خواهند داشت.

همانطور که گفته شد ما انتظار معرفی این قابلیت را در رویداد ماه ژوئن مایکروسافت داشتیم، اما حالا انتظار می‌رود که مایکروسافت آن را در رویداد اینسپایر (Inspire) که در تاریخ ۱۴-۱۵ جولای برگزار خواهد شد رونمایی کند. این رویداد یک رویداد تجاری ایست و هنوز مشخص نیست که آیا مایکرویافت قابلیت مذکور را برای مشتریان عادی هم ارائه خواهد کرد یا نه.

منبع: Ms Power User

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن