اطلاعات نسخه های مختلف ویندوز ۱۱ فاش شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شرکت مایکروسافت مرتباً در نحوه‌ی ارائه نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل ویندوز به کاربران خانگی و سازمانی‌اش، تغییراتی ایجاد می کند. امروز نیز بلوتوث SIG نام‌ها (یا بهتر است بگوییم نسخه‌ها)ی مختلفی را که این شرکت برای SKU های ویندوز ۱۱ در نظر دارد، ارائه کرد.

نسخه‌های مختلف ویندوز ۱۱

این شرکت قصد دارد ویندوز ‍۱۱ را با نام‌های ویندوز ۱۱ پرو (Windows 11 Pro)، ویندوز ۱۱ هوم (Windows 11 Home)، ویندوز ۱۱ پرو مخصوص محیط‌های کاری (Windows 11 Pro for Workstations)، ویندوز ۱۱ پرو آموزشی (Windows 11 Pro Education)، ویندوز ۱۱ انترپرایز (Windows 11 Enterprise)، ویندوز ۱۱ آموزشی (Windows 11 Education) و ویندوز ۱۱ واقعیت ترکیبی (Windows 11 Mixed Reality) ارائه کند.

مطالب مرتبط:

هنوز مشخص نیست که تفاوت دقیق میان این همه نسخه‌ی مختلف چیست، اما به‌نظر می‌رسد که این نسخه‌ها، شباهت‌های زیادی با نسخه‌های هم‌نام‌شان در ویندوز ۱۰ مایکروسافت داشته باشند، با تعدادی تفاوت در ویژگی‌ها و قابلیت‌هایشان؛ برای مثال، قابلیت پشتیبانی بومی از Bitlocker که در ویندوز ۱۰ پرو (Windows 10 Pro) در دسترس کاربران بود، در ویندوز ۱۱ هوم وجود ندارد.

مایکروسافت هم‌چنان به‌طور فعال، ویژگی‌ها و قابلیت‌های سیستم‌عامل جدید خود را توسعه خواهد داد و طبق گزارشات، از حالا تا زمان انتشار رسمی آن، باید منتظر معرفی چندین مشخصه‌ی جدید برای هر یک از نسخه‌های معرفی‌شده‌ی ویندوز ۱۱ باشیم.

منبع: MSPowerUser

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : آیفون ۱۵ اولترا به دو دوربین سلفی و درگاه USB-C مجهز خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، هرچند که اپل به‌تازگی …