مهمانی ۵ میلیونی سیگنال! سیگنال به ۵ میلیون کاربر رسید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

دسترسی به دنیایی از محتوای آموزشی و تحلیلی در قالب‌های متنوع نظیر ویدئو، مقاله، پادکست هم از طریق نصب اپلیکیشن سیگنال و هم با مراجعه به سایت سیگنال برای مخاطبان محترم میسر است.

البته تمام خدمات سیگنال در موارد بالا خلاصه نمی‌شود، امکان ثبت نام در کارگزاری‌ها و انجام احراز هویت غیر حضوری سجام از دیگر خدمات اپلیکیشن سیگنال محسوب می‌شود.

سه ماه آخر سال ۹۸ و ابتدای سال ۹۹ با توجه به همزنانی پاندمی کرونا و افزایش چشمگیر متقاضیان احراز هویت و ثبت نام برای ورود به بازار سرمایه، نگرانی بسیاری از متخصصان حوزۀ درمان را در پی داشت.

سیگنال به‌عنوان اولین سامانه ارائه‌دهنده خدمات احراز هویت غیرحضوری، سهم قابل توجهی در کاهش صف‌های شکل‌گرفته مقابل دفاتر پیشخوان داشت.

سامانه احراز هویت غیرحضوری سیگنال به دلیل سرعت و دقت بالای خود، در عرض ۲ سال با احراز بیش از ۵٫۵ میلیون نفر، علاوه بر کمک به صرفه‌جویی در زمان هم‌وطنان، نقش بسزایی در حفظ سلامت جامعه ایفا کرد.

انجام این تعداد احراز هویت غیرحضوری ممکن نبود مگر با تلاش و تخصص کارشناسان سیگنال که به پشتوانه زیرساخت‌ها و با استفاده از فناوری هوش مصنوعی صورت گرفت.

برای درک بهتر این تعداد از احراز هویت به مثال زیر دقت کنید:

یک دفتر پیشخوان را تصور کنید که با ۵ باجه ۸ ساعت مفید کاری را بدون توقف صرف احراز هویت مراجعین می‌کند.

با در نظر گرفتن متوسط زمان لازم برای احراز هویت حضوری، این دفتر پیشخوان بعد از ۵۰ سال می‌تواند به رکورد ۵٫۵ میلیون احراز هویت دست پیدا کند.

این بدان معنا است که سامانه احراز هویت غیر حضوری سیگنال در کمتر از دو سال، به اندازه فعالیت بدون توقف یک دفتر پیشخوان طی ۵۰ سال بازدهی داشته است.

 گفتیم یکی از خدمات سیگنال تولید محتوای آموزشی، تحلیلی و ارائه گزارش روزانه بازارهای مالی مختلف است که امکان دسترسی به این محتوا از طریق نصب اپلیکیشن سیگنال و مراجعه به سایت سیگنال برای تمام کاربران بازارهای مالی ممکن خواهد بود.

اپلیکیشن سیگنال فقط در یک روز مخاطب بیش از ۵۰۰ هزار کاربر مختلف بود است و از طریق ۱۲ کاشی مختلف، جدیدترین‌های هر بازار مالی را به‌صورت رایگان و لحظه‌ای در اختیار مخاطبان خود قرار داده تا نقش بسزایی در آگاهی و تسلط کاربران بر بازارهای مالی ایفا کند.

 

سیگنال

در ادامه به ترتیب به آمار هر کدام از موارد فوق نگاهی خواهیم داشت.

حجم محتوای تولیدشده توسط تیم سیگنال

صد و بیست و چهار میلیون و هشتصد و دوازده هزار (۱۲۴٬۸۱۲٬۰۰۰) تعداد کلماتی است که توسط کارشناسان سیگنال در مقالات آموزشی و مقالات تحلیلی به‌صورت روزانه نوشته شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

زمانی متوجه حجم محتوای تولیدی سیگنال در قالب مقالات می‌شویم که بدانیم با در نظر گرفتن استانداردهای موجود برای چاپ کتاب سیگنال می‌توانست یک جلد کتاب چهل و نه هزار دویست (۴۹٬۲۰۰) صفحه‌ای، یا چهار هزار و نهصد و نود و دو (۴۹۹۲) جلد کتاب ۱۰۰ صفحه‌ای باشد.

 تا به این لحظه سیگنال برای کمک به درک بهتر مفاهیم و داده‌های بازارهای مالی بیش از ۶۰۰ ویدئو آموزشی-تحلیلی تولید کرده است که محتوای ویدئویی بالغ بر چهار میلیون و سیصد هزار بار بازدید شده. ویدئوهای آموزشی و تحلیل سیگنال به اندازه ۶۰ هزار فیلم سینمایی نگاه مخاطبان را به خود معطوف کرده است.

اخبار منتشرشده در پلتفرم‌های مختلف سیگنال، با در نظر گرفتن استانداردهای موجود برای خبرگزاری‌ها در زمینه تولید روزنامه، برابر با دو هزار و چهارصد و چهل و هشت (۲۴۴۸) روزنامه رسمی است.

سیگنال تا به امروز بیش از ۱۲۴ هزار خبر را از طریق پلتفرم‌های مختلف به گوش مخاطبان خود رسانده است.

بنا به گزارش تیم دیتای سیگنال، تابه‌حال بیش از ۸۰ میلیون داده توسط سرورهای سیگنال پردازش شده است که این میزان بیانگر گستردگی حوزه توجه و عملکرد تیم سیگنال است.

سیگنال

این گوشه‌ای از میزبانی سیگنال از ۵ میلیون مخاطب خود بود. بدیهی است که تلاش متخصصان سیگنال جز بهبود هرچه بیشتر این میزبانی نیست. سیگنال با توجه به حسن انتخاب ۵ میلیون کاربری که به سیگنال اعتماد کرده‌اند، خود را موظف به ارائه کاربردی‌ترین محتوا و خدمات می‌داند تا تجربه شیرین مخاطبان خود را از حضور در بازارهای مالی مختلف رقم بزند.

سیگنال به خانواده ۵ میلیونی خود افتخار می‌کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن