از این پس کاربران واتساپ امکان انتخاب کیفیت تصاویر و ویدیوهای ارسالی را خواهند داشت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

واتساپ با فشرده‌سازی خودکار تصاویر و ویدئوها هنگام ارسال، کیفیت محتوای تصویری را تا حدی کاهش می‌داد؛ اما حالا این اپلیکیشن از قابلیت جدیدی در نسخه بتای خود خبر داده است که کاربران می‌توانند تصاویر و ویدئوهای ارسالی‌شان را با «بهترین کیفیت ممکن» ارسال کنند.

به‌گزارش انگجت، طبق گفته وب‌سایت WABetaInfo، کاربران واتساپ در نسخه بتای این اپلیکیشن کیفیت تصاویر و ویدئوهایشان را هنگام ارسال می‌توانند انتخاب کنند. نسخه بتای واتساپ در گوگل پلی موجود است و به‌احتمال زیاد این قابلیت شامل گزینه‌های Auto و Data Saver نیز خواهد بود. بدین‌‌ترتیب کاربر امکان انتخاب از بین سه حالت فشرده‌سازی برای صرفه‌جویی در مصرف داده و ارسال با بهترین کیفیت ممکن یا حالت خودکار خود اپلیکیشن را خواهد داشت.

کیفیت واتساپ ۱

کیفیت واتساپ ۲


احتمال می‌رود این قابلیت در حال توسعه به‌صورت عمومی نیز منتشر شود؛ اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست. با‌توجه‌به اینکه معمولا واتساپ تنظیمات یکسانی برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS را پیش می‌برد، ممکن است این قابلیت برای نسخه iOS این اپلیکیشن نیز ارائه شود.

این برای کاربرانی خبری خوش محسوب می‌شود که از برنامه‌های پیام‌رسان معمول و پیش‌فرض در گوشی‌های موبایل برای به‌اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئوها استفاده نمی‌کنند. به‌نظر می‌رسد علاوه‌بر‌ این قابلیت به‌زودی ویژگی پشتیبانی هم‌زمان از چند دستگاه را در این اپلیکیشن شاهد خواهیم بود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن