مایکروسافت در حال آزمایش پنل ایموجی جدید برای سوئیفت‌کی است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

به‌گزارش windowscentral، به‌روزرسانی اخیر نسخه بتای صفحه‌کلید محبوب SwiftKey Beta شامل پنل ایموجی بازطراحی‌شده‌ای است که دسترسی به فایل‌های گیف و استیکرها را آسان‌تر کرده است. این به‌روزرسانی برخی از باگ‌ها را نیز برطرف و جست‌وجوی وب را از نوار ابزار سوئیفت‌کی بتا حذف کرده است. 

مایکروسافت می‌گوید:

برای دسترسی راحت‌تر به سایر دسته‌ها و قابلیت‌ها مانند فایل‌های GIF و استیکرها، طراحی پنل ایموجی را تغییر داده‌ایم. همچنین، مشکل مربوط به پنل خالی از ایموجی را برطرف کرده‌ایم که هنگام جابه‌جایی بین دسته‌های مختلف ظاهر می‌شد و جست‌وجوی وب را نیز از نوار ابزار حذف کرده‌ایم.

 پنل ایموجی سوییفت کی

این تغییرات نسبتا جزیی است؛ اما به‌نظر می‌رسد پنل ایموجی سوئیفت‌کی کمی مرتب‌تر شده است. تعداد آیکون‌های این پنل کمتر شده است، اما می‌توانید به محتوای حذف‌شده از این بخش ازطریق سایر قسمت‌های رابط SwiftKey Beta دسترسی پیدا کنید.

این به‌روزرسانی به نسخه ۷.۸.۳.۴ اپلیکیشن یادشده مربوط است و اکنون باید برای تمام کاربران دردسترس باشد. SwiftKey Beta را به‌رایگان از گوگل پلی می‌توانید دانلود کنید. ناگفته نماند امکان نصب هم‌زمان نسخه بتا و غیربتای سوئیفت‌کی نیز در یک گوشی وجود دارد. 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن