با نصب دو اپلیکیشن روی موبایل، وارد جشنواره میلیونی هفتگی شوید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اپراتور اول تلفن همراه کشور که همواره با طراحی و اجرای برنامه‌های گوناگون هنری و فرهنگی و سرگرمی، سعی در تعامل با کاربران و حفظ ارتباط مستمر با آنها دارد، همزمان با فصل تابستان، تدارک جشنواره‌ای گرم و کم‌سابقه را دیده تا مشتریان و کاربران مشارکت کننده را در بخت برنده شدن جوایز نقدی شایان توجه، و نیز تجهیزات سخت‌افزاری دیجیتال متنوع سهیم کند.

در ادامه، جزئیات طرح را می‌خوانید:

چه کسانی می‌توانند شرکت کنند؟

همه کاربران همراه اول در هر جا قادر به شرکت در این جشنواره خواهند بود و می‌توانند شانس خود را در بهره‌مندی از امکان برنده شدن در این قرعه‌کشی و کسب جایزه بیازمایند؛ تنها و تنها نیاز به یک گوشی هوشمند موبایل است و بس!

 

شرایط و نحوه شرکت در جشنواره چگونه است؟

شرکت در این جشنواره و شانس برنده شدن در قرعه‌کشی، شرایط و پیش‌نیاز زیادی ندارد و صرفا باید بکارگیری دو اپلیکیشن اپراتور به ترتیب زیر را مورد توجه قرار دهند:

– کاربران برای شرکت در قرعه کشی باید دو اپلیکیشن مورد نظر جشنواره یعنی “همراه من” و “اوانو” را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و از آن استفاده نمایند.

توجه: این نرم‌افزارهای ویژه جشنواره، سهل‌الوصول بوده و به سادگی در فروشگاه‌های معتبر اندرویدی و یا فروشگاه‌های ایرانی ios در دسترس است، کاربران کافیست به این اپ‌استورها مراجعه کرده و آنها را دریافت و نصب نمایند، و یا از طریق گوشی هوشمند خود کد دستوری *۱۱۱۱# را شماره‌گیری نمایند.

از ابتدای زمانی که کاربران، هر دو اپلیکیشن مورد نظر را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایند، تا پایان تابستان جاری در تمامی قرعه‌کشی‌های هفتگی شرکت داده خواهند شد، نتیجتا نصب سریع‌تر آنها به معنای شانس بیشتر برنده شدن است.

اما یک نکته جالب‌تر: از آنجا که شناسه هر کاربر در این جشنواره، در واقع شماره موبایل اوست، کاربرانی که چندین شماره دارند از شانس بیشتری برخوردارند؛ به عبارت دیگر چون ثبت نام و ورود به این اپلیکیشن‌ها صرفا بر اساس شماره تلفن همراه کاربران انجام می‌شود، بنابراین افرادی که بیش از یک شماره دارند می‌توانند به ازای هر شماره همراه اول خود، یک بار فرآیند ثبت نام و ورود به “همراه من” و “اوانو” را طی نموده و شانس شرکت در قرعه کشی خود را افزایش دهند.

البته ذکر این نکته ضروریست که برندگان هر هفته، امکان حضور در قرعه‌کشی هفته‌های آتی را نخواهند داشت.

 

عرفی مختصر اپلیکیشن های همراه من و اوانو


دو اپلیکیشن همراه من و اوانو جزو مهم‌ترین سکوهای دیجیتال همراه اول هستند، البته اکثر کاربران با اپلیکیشن نخست یعنی “همراه من” آشنا هستند و به صورت مداوم برای امور کاربری و اکانتینگ خود و استفاده از خدمات متنوع همراه اول و نیز بهره‌مندی از مزایایش، از آن استفاده می‌کنند. اما اپلیکیشن دوم یعنی اوانو که از پلتفرم‌های دیجیتال جدید همراه اول است خدمات متنوعی نظیر خدمات فروشگاهی، مالی و اپراتوری را به کاربران خود ارائه می نماید. یکی از موضوعات حائز اهمیت وجود کیف پول مشترک بین این دو اپلیکیشن هست که به آسانی امکان بهره‌مند شدن از خدمات آنها را میسر می‌سازد. برای آشنایی بیشتر با خدمات هر یک از این اپلیکیشن‌ها کافیست رو لینک‌های مربوط به آنها کلیک نمایید.

 

جوایز جشنواره چیست؟

به طوری که در شرح کمپین قرعه‌کشی تابستانه همراه اول اعلام شده، قرعه‌کشی‌ها همه هفته و به صورت منظم بین تمام کسانی که هر دو اپلیکیشن بالا را نصب نموده و از آنها استفاده کرده باشند انجام خواهد شد، برندگان هر هفته به شکل زیر انتخاب و جایزه خود را کسب خواهند نمود:

  • ۲ نفر: هر یک برنده جایزه ۲۰۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید لپ تاپ

    ۴ نفر: هر یک برنده جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید گوشی هوشمند

    ۱۰ نفر: هر یک برنده جایزه ۲۰ میلیون ریالی کمک هزینه خرید ساعت هوشمند


بدین ترتیب، جشنواره تابستانه همراه اول، هر هفته یک میلیارد ریال جایزه نقدی خواهد داشت که به ترتیب بالا، به  ۱۶ نفر برنده خوش‌شانس از میان کاربران خود  تقدیم خواهد نمود.

 

این جشنواره تا پایان تابستان ۱۴۰۰ ادامه خواهد د اشت، و بنابراین شانس برنده شدن برای مشترکین در طول این فصل و هفته‌های متمادی آن زیادست، فرصت را از دست ندهید!

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : آیفون ۱۵ اولترا به دو دوربین سلفی و درگاه USB-C مجهز خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، هرچند که اپل به‌تازگی …