سری گلکسی S20 سامسونگ با مشکل جدی صفحه‌نمایش روبه‌رو شده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سری گلکسی S20 سامسونگ یکی از محصولات برتر سال گذشته‌‌ میلادی غول کره‌ای بود و همچنان این سری طرفداران خاص خود را دارد؛ اما متأسفانه به‌نظر می‌رسد برخی دارندگان با مشکلی اساسی در بخش صفحه‌نمایش روبه‌رو شده‌اند.

به‌گزارش Androidauthority، برخی از دارندگان گلکسی S20 و گلکسی S20‌ پلاس به انجمن پشتیبانی سامسونگ، ردیت (Reddit) و سایر پلتفرم‌ها مراجعه کردند تا از مشکل ایجادشده صفحه‌نمایش خود شکایت کنند؛ مشکلی که درنهایت به سبز‌ یا سفید‌شدن تمام صفحه‌نمایش منجر می‌شود. درادامه‌، می‌توانید ویدئو یکی از کاربران مصرف‌کننده را مشاهده کنید که با مشکل مذکور مواجه شده است.

در ادامه بخوانید:

مشکل به‌وجودآمده باعث شده گوشی‌ها عملا بی‌استفاده شوند؛ زیرا مالکان نمی‌توانند آنچه روی صفحه‌نمایش نمایش داده می‌شود، تشخیص دهند. برخی از دارندگان دلیل این مسئله را خطای سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری می‌دانند. افزون‌براین به‌نظر می‌رسد با بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه، مشکل حل نمی‌شود و یکی از کاربران در فروم سامسونگ ادعا کرده است که درنهایت به تعویض صفحه‌نمایش خود مجبور شده است.

از سامسونگ درباره بروز این مشکل پرسیده شده و ما نیز پس از پاسخ سامسونگ دلیل ایجاد این مشکل را به‌اطلاع شما می‌رسانیم. شما کاربران تک تایمز نیز با این مشکل سری گلکسی S20 روبه‌رو شده‌اید؟

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن