با جدیدترین محصول مایکروسافت آشنا شوید؛ ویندوز ۳۶۵

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مایکروسافت ویندوز ۳۶۵ را در جریان کنفرانس اینسپایر (Inspire) خود معرفی کرد. این نسخه‌ی ویندوز که در جریان کنفرانس با نام Cloud PC معرفی گردید، اولین ویندوز اشتراکی دنیا محسوب می‌شود. کاربران با مشترک شدن در این ویندوز خواهند توانست وارد یک ماشین مجازی شده و با استفاده از اتصال اینترنتی، ویندوز ۱۱ را روی هر دستگاهی اجرا کنند.

مطالب مرتبط:

این کار همچنین باعث خواهد شد تا شرکت‌های بزرگتر به‌راحتی بتوانند بالاترین سطح امنیتی را برای کارکنان خود در هنگام کار با سیستم‌های سازمانی فراهم کنند. این راهکار، امکان مدیریت از راه دور را راحت‌تر خواهد کرد و دیگر نیازی به مدیریت دستی و پیکره‌بندی حضوری سخت‌افزارها نخواهد بود.

ویندوز ۳۶۵

شیوع ویروس کرونا باعث شده تا شرکت‌ها زیادی به استفاده از روش‌های دیجیتالی برای مدیریت کارهای خود روی بیاورند و به همین‌خاطر، راهکارهای مبتنی بر فضای ابری، از جمله یک ویندوز ابری، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

البته باید اشاره کنیم که ویندوز ۳۶۵ در هنگام عرضه در تاریخ ۲ آگوست، فقط برای مشتریان سازمانی مایکروسافت و در دو نسخه ویندوز ۳۶۵ بیزنس و ویندوز ۳۶۵ اینترپرایز قابل‌دسترس خواهد بود. هزینه اشتراک آن نیز بسته به حجم فضای موجود برای نصب، به‌صورت ماهانه یا به ازای هر کاربر خواهد بود.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن