گزارش تصویری تک تایمز: فورد موستانگ الکتریکی، شاسی بلند متفاوت و نیرومند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

فورد موستانگ نامی است که در میان دوست‌داران خودرو به عنوان نمادی از قدرت ماشین‌ها عضلانی شناخته می‌شود ولی نسخه الکتریکی این خودرو و در حقیقت فورد موستانگ ماخ ای الکتریکی قرار است تا تعریفی جدید از این نام برای کاربران داشته باشد.

 

به گزارش تک تایمز و به نقل از  Cnet، در این گزارش تصویری قرار است تا نگاهی خودروی شگفت آور فورد موستانگ ماخ ای الکتریکی (ford mustang mach e electric) و امکاناتی که قرار است به کاربران خود ارائه کند داشته باشیم.

 

این  خودرو بر خلاف نسخه‌های بنزینی این محصول دارای اسمی متفاوت است و نام ماخ ای به نام همیشگی موستانگ افزوده شده است که از همان ابتدای کار به الکتریکی بودن این محصول اشاره مستقیم شود.

 

بر اساس اطلاعات فروش منتشر شده در ماه ژوئن، فورد در این ماه توانسته است تا تعداد ۲ هزار  ۶۴۵ عدد از خودروی فورد موستانگ ماخ ای را به فروش برساند. این آمار برای  نمونه سوخت فسیلی این محصول تنها توانسته بود تا ۲۲۴۰ عدد فروش داشته باشد که این امر به معنای این است که نسخه الکتریکی این محصول، فروش بیشتری داشته است.

 

نکته مهم این است که این آمار فروش نسخه ماخ E از تمام نسخه‌های سوخت فسیلی یعنی نمونه شلبی GT500، نسخه دارای سقف جمع شده و غیره بر روی هم بالاتر بوده است.

 

این خودرو یک محصول ۵ دره در رده شاسی بلند کوپه است. باتری این محصول ۶۸ تا ۸۸ کیلووات ساعت توان دارند که مقدار مناسبی برای یک خودرو الکتریکی محسوب می‌شوند.

 

به این ترتیب میزان عملکرد این خودرو با یک بار شارژ کامل می‌تواند مسافتی بین ۳۴۰ تا ۴۸۳ کیلومتر را به طی مسافت بپردازد.  همچنین لازم به یادآوری است که وزن این محصول کمتر از دو تن است.

گزارش تصویری‌های مشابه:

فورد موستانگ ماک E به سیستم رانندگی بدون دست مجهز می‌شود

رونمایی از بی.ام.دبلیو M3 و M4 مدل ۲۰۲۱

آئودی A8 Spyder مدل ۲۰۲۰، سلطان جاده های اروپا

ثبت سرعت ۳۲۰ کیلومتر در ساعت برای یک خودروی برقی

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن