تبلت شیائومی می پد ۵ تائیدیه ۳C را برای شارژ سریع ۶۷ وات دریافت کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سازمان ۳C به‌تازگی چندین محصول شیائومی را تائید کرده و مشخصات شارژ آن را منشتر کرده است. در بین آن‌ها دو دستگاه به شماره مدل‌های M2105K81AC و M2105K81C به چشم می‌خورد که دو مدل تبلت شیائومی می پد ۵ هستند.

مطالب مرتبط:

مدل M2105K81C دارای قابلیت ۵G است که آن را تبدیل به اولنی تبلت ۵G شیاسومی خواهد کرد. این مدل همچنین از شارژ سریع سیمی ۶۷ وات پشتیبانی خواهد کرد که از اکثر تبلت‌های موجود شیائومی سریع‌تر خواهد بود. یک مدل سومی با شماره مدل ۲۱۰۵۱۱۸۲C هم وجود دارد که با سرعت ۳۳ وات شارژ خواهد شد (احتمالاً یک مدل لایت).

شیائومی می پد ۵

البته ما علاوه بر تائیدیه ۳C شاهد درز مشخصا ت و رندرهای تائیدنشده تبلت شیائومی می پد ۵ نیز هستیم. این تبلت ظاهراً مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۷۰، یک نمایشگر ۱۱ اینچی ۱۲۰ هرتزی با رزولوشن +۱۰۸۰p، یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و شارژ سریع ۶۷ وات خواهد بود.

همچنین همانطور که بالا گفته شد احتمالاً یک نسخه لایت هم برای این تبلت وجود خواهد داشت که مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۶۰، دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی و سرعت شارژ ۳۳ وات خواهد بود.

دستگاه‌های دیگری که در تائیدیه ۳C به چشم می‌خورند، می میکس ۴ با شماره مدل ۲۱۰۶۱۱۸C و می ۱۱ سی‌سی ۱۱ (Mi 11 CC 11) با شماره مدل ۲۱۰۷۱۱۹DC هستند که به‌ترتیب برای شارژ سریع ۱۲۰ وات و ۳۳ وات تائیدیه گرفته‌اند. انتظار می‌رود این دو گوشی نیز مثل تبلت می پد ۵ در رویداد ماه آگوست شیائومی معرفی شوند.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن