گزارش: شیائومی تولید انبوه شارژر ۲۰۰ واتی خود را آغاز کرده است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

وب‌سایت چینی MyDrivers در گزارش جدید خود ادعا کرده است که شیائومی تولید انبوه فناوری شارژ ۲۰۰ واتیخ خود به نام HyperCharge را از ژوئن ۲۰۲۲ شروع خواهد کرد. نمونه اولیه این فناوری برای اولین در ماه می امسال روی گوشی شیائومی می ۱۱ پرو به نمایش گذاشته شد.

مطالب مرتبط:

این شارژر می‌تواند یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی را فقط در عرض ۱۵ وقیقه به‌طور کامل شارژ کند. البته بعداً مشخص شد که این شارژر بعد از ۸۰۰ باز چرخه شارژ، تا ۲۰ درصد کارایی خود را از دست می‌دهد. وب‌سایت MyDrivers در گزارش خود گفته است که این فناوری ممکن است برای اولین بار به‌طور گسترده در رده‌بالاترین مدل سری شیائومی می ۱۲ یعنی شیائومی می ۱۲ الترا استفاده شود.

شیائومی

زمانی که شیائومی نمونه اولیه آن را به نمایش گذاشت، صحبتی درباره تولید انبوه آن نکرد و به نظر می‌رسید که شیائومی این فناوری را صرفاً برای جلب توجه مشتریان به سمت خودش به نمایش گذاشته است تا اینکه تصمیمی جدی برای عرضه عمومی آن نداشته باشد. در حال حاضر، شارژرهای موجود در بازار می‌توانند باتری یک گوشی را در عرض ۳۰ دقیقه تا بیش از دو ساعت شارژ کنند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا شیائومی می‌تواند از رقبای خود در این زمینه جلو بزند یا نه.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن