آموزش تعمیرات موبایل، پکیج و کولر گازی را از مجتمع فنون برق بخواهید

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مجتمع فنون برق زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور فعالیت دارد و هدف خود را از برگزاری دوره‌های فنی، بهبود بازار کار مشاغل فنی و تربیت نیروهای انسانی متخصص و کاربلد قرار داده است. در همین راستا کلاس های آموزشی در این مجتمع از کیفیت بالایی برخوردار بوده و کارآموزان تا زمانی که صفر تا صد مفاهیم را یاد نگیرند فارغ‌التحصیل نخواهند شد.

آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات پکیج، آموزش تعمیرات کولرگازی، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی، آموزش مکانیک خودرو، آموزش برق خودرو، آموزش جوشکاری، آموزش نصب دوربین مدار بسته، آموزش لوله کشی ساختمان برخی از دوره‌های پرطرفداری است که در این مرکز آموزشی برگزار می‌شود.

آموزش تضمینی و عملی همراه با پشتیبانی نامحدود در آموزشگاه فنون برق

دوره‌های آموزشی برگزارشده در این مجتمع به‌صورت تضمینی است یعنی اگر طی دوره بخشی از مطالب آموزشی را یاد نگرفتید بدون هیچ نگرانی و به‌صورت رایگان می‌توانید در دیگر دوره‌های برگزارشده حضور داشته باشید؛ بنابراین نگران یادگیری مفاهیم نباشید.

از طرفی مباحث فنی جز آن دسته از مباحثی است که حتی اگر به‌صورت جامع به آن پرداخته شود باز هم تا زمانی که وارد بازار کار نشوید متوجه برخی از اشکالات و سؤالات نخواهید شد. این مرکز پس از پایان دوره شما را رها نکرده و همراه شما است؛ بنابراین نگران سؤالات خود پس از ورود به بازار کار نباشید. می‌توانید از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌هایی مجتمع فنون برق که آن را از سایر آموزشگاه‌ها متمایز کرده و به یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تبدیل کرده است پشتیبانی نامحدود و رایگان پس از اتمام دوره است.

همه ما می‌دانیم که یادگیری جز تمرین و تکرار به دست نمی‌آید. این موضوعی است که در کلاس‌های برگزارشده در این مرکز آموزشی به‌خوبی به آن توجه می‌شود و کارگاه‌های این مرکز صحت این موضوع را تصدیق می‌کنند.

به‌طور مثال در دوره آموزش تعمیرات موبایل هر یک از کارآموزان با در اختیار داشتن ست ابزار تمامی مطالب را پس از آموزش استاد تمرین کرده و با این کار متوجه اشتباهات و سؤالات خود شده و آن‌ها را رفع می‌کنند. یا در دوره‌های آموزش تعمیرات پکیج دیواری کارگاه مجهز به انواع پکیج های ایرانی و خارجی تک مبدل و دو مبدل بوده و آموزش به‌صورت عملی و روی پکیج است؛ بنابراین نگران عملی بودن دوره و فرصت تمرین و تکرار نباشید در این دوره‌ها از فرصت کافی برای تمرین و تکرار بهره‌مند هستید.

مجتمع فنون برق

چرا مجتمع فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه های برگزارکننده دوره‌های فنی حرفه ای است؟

دوره‌های برگزارشده در آموزشگاه فنون برق چند ویژگی مهم دارند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد:

آموزش مفاهیم از پایه

در آموزشگاه فنون برق مفاهیم آموزشی از پایه‌ای‌ترین مفاهیم به شما آموزش داده می‌شود. این موضوع کمک بسیاری به درک بهتر مفاهیم کرده و به شما کمک می‌کند تا حضور موفق‌تری در بازار کار داشته باشید. اگر به‌صورت اصولی مباحث آموزشی را یاد بگیرید بدون شک درک مفاهیم پیشرفته نیز برای شما آسان‌تر خواهد شد و بسیاری از ابهامات نیز رفع می‌شود.

آموزش توسط اساتید باتجربه

اساتید آموزشگاه فنون برق همگی از تجربه و دانش بالایی برخوردار هستند از طرفی قدرت انتقال مفاهیم و روش آموزش آن‌ها نیز بسیاری عالی است. دقت داشته باشید که استاد یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که نقش مهمی در یادگیری شما خواهد داشت اگر استاد از تجربه کافی برخوردار نباشد یا به‌خوبی نتواند دانش خود را به شما انتقال دهد یادگیری به‌خوبی صورت نخواهد گرفت.

آموزش عملی مفاهیم

همان‌طور که اشاره شد عملی بودن شیوه آموزش یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که برای یادگیری رشته های فنی باید به آن توجه داشت. این موضوع در آموزشگاه فنون برق به‌خوبی دیده می‌شود و اساتید پس از آموزش مفاهیم فرصت تمرین و کار عملی را برای کارآموزان فراهم می‌کنند و از آن‌ها می‌خواهند آموزش‌ها را به‌صورت عملی انجام دهند.

به‌طور مثال در دوره‌های آموزش تعمیرات کولر گازی کارگاه مجهز به انواع برند داخلی و خارجی کولر گازی بوده و کارآموزان به‌صورت عملی روی کولرهای گازی کار می‌کنند و ضمن آموزش تئوری به‌صورت عملی مفاهیم را تمرین و تکرار کرده و رفع اشکال می‌کنند.

ارائه جامع‌ترین سرفصل‌ها با دانش روز

سرفصل‌های آموزشی تدریس شده در دوره‌های آموزشی این مرکز بر اساس سرفصل‌های سازمان فنی حرفه ای بوده و مطابق با نیازهای شما در بازار کار و جدیدترین روش‌های آموزش در دنیا است. در این دوره به‌طور کامل آنچه برای ورود به بازار کار به آن احتیاج دارید به شما آموزش داده می‌شود.

به‌طور مثال در دوره‌های تعمیرات موبایل نحوه عیب‌یابی و تعمیر انواع موبایل از گوشی‌های دکمه‌ای قدیمی تا مدل‌های جدید و هوشمند به شما آموزش داده می‌شود. یا در دوره‌های تعمیرات پکیج و کولر گازی تمامی مشکلات در این دستگاه‌ها و نحوه تعمیر و تعویض قطعات آن‌ها به شما آموزش داده می‌شود.

مجتمع فنون برق

ارائه مدرک معتبر پس از پایان دوره

مجتمع فنون برق زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور فعالیت می‌کند و تمامی مجوزهای لازم را از این آموزشگاه دریافت کرده است. در همین راستا این مرکز پس از پایان دوره یک مدرک دوزبانه که دارای مهر فنی حرفه ای است به شما ارائه می‌دهد این مدرک در کشور از اعتبار خوبی برخوردار بوده و می‌توانید از طریق آن به استخدام بسیاری از مراکز درآیید.

پاسخگو بودن و پشتیبانی مناسب

مشاوران این مرکز آموزشی از ابتدا ثبت نام تا پس از اتمام دوره همراه شما عزیزان هستند؛ بنابراین نگران سؤالات خود پس از اتمام دوره و در زمان ورود به بازار کار نباشید. این مجموعه پشتیبانی مناسبی را به‌صورت نامحدود و بدون پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌دهد.

تضمینی بودن و برگزاری مجدد دوره آموزشی

با وجود جامعیت دوره‌های فنون برق همچنین سابقه و تخصص بالای اساتید اگر طی دوره به‌خوبی مفاهیم را یاد نگرفتید فرصت حضور مجدد به‌صورت رایگان در دیگر دوره‌های برگزارشده در این مرکز خواهید داشت.

این ویژگی‌ها باعث شده تا آموزشگاهی مانند آموزشگاه فنون برق به یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور تبدیل شود و همه‌ساله از سراسر نقاط ایران کارآموزان بسیاری در دوره‌های آن ثبت نام کرده و در بازار کار به فعالیت و درآمدزایی بپردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های این آموزشگاه، می‌توانید به درگاه اینترنتی https://fonoonbargh.com مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ تماس بگیرید و در جریان ریز و جزئیات دوره‌های آموزشی این آموزشگاه قرار گیرند. همچنین، شماره تلفن ۰۹۰۲۷۰۵۱۸۲۵ در شبکه‌های مجازی آماده پاسخگویی به کلیه سؤالات و نقطه نظرات متقاضیان و علاقه‌مندان به دوره‌های فنی حرفه‌ای است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن