هواوی: سری نوا ۹ در تاریخ ۲۳ سپتامبر معرفی خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

ماه گذشته یک گوشی هواوی با شماره رمز RTL-AL00 موفق به دریافت تائیدیه تنا (TENAA) شده بود و حالا هواوی امروز تائید کرده است که هندست مذکور یکی از گوشی‌های سری نوا ۹ بوده است. این سری قرار است در تاریخ ۲۳ سپتامبر (۱ مهر ماه) در چین رونمایی شود و همانند پرچمداران سری P50 از یک سیستم دوربین دایره‌ای‌شکل بهره خواهد برد.

مطالب مرتبط:

همانطور که می‌دانید، سری نوا جزوهای گوشی‌های میان‌رده هواوی محسوب می‌شوند و محبوبیت بالایی در کشور چین دارند. هر نسل این گوشی‌ها معمولاً شامل چندین مدل می‌شود و برای مثال، سری نوا ۸ با ۷ مدل مختلف معرفی شد.

هواوی نوا ۹

تفاوت اصلی بین نوا ۹ و P50 در محل قرارگیری سیستم دوربین دایره‌ای شکل آن‌ها خواهد بود؛ بطوریکه دوربین اصلی نوا ۹ بالاتر از بقیه دوربین‌ها در داخل یک حلقه رنگی قرار خواهد داشت و سه دوربین دیگر در پایین آن قرار خواهند گرفت و یک فلاش LED نیز در کنار آن‌ها وجود خواهد داشت.

هندستی که در تصویر بالا دیده می‌شود، احتمالاً مجهز به یک نمایشگر اولد (OLED) و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد بود و سیستم عامل هارمونی او اس را روی خود اجرا خواهد کرد. ما تقریباً مطمئن هستیم که این مدل از یک تراشه ۵G بهره خواهد برد و همانطور که می‌دانید در کشور چین تقاضا برای نسل بعدی ارتباطات اینترنت، یعنی همان شبکه ۵G، هر روز در حال افزایش است.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن