بلومبرگ: ساعت‌های هوشمند اپل واچ سری ۷ در تعداد محدود عرضه خواهند شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

رویداد معرفی سری آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ در حال نزدیک شدن است و همه ما برای تماشای این مراسم لحظه‌شماری می‌کنیم. با این‌حال، بلومبرگ گزارش داده است که نسل بعدی ساعت‌های هوشمند اپل احتمالاً‌ به‌صورت محدود عرضه خواهد شد.

اپل واچ سری ۷ ممکن است در تعداد محدودی ارائه شود

مارک گورمان (Mark Gurman) تحلیگر بلومبرگ گفته است که اپل به‌خاطر مشکلاتی که در تولید برخی از قطعات خود پیدا کرده است، احتمالاً‌ ساعت‌های هوشمند اپل واچ سری ۷ را کمی دیرتر یا در تعداد محدودتری عرضه خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

این تحلیلگر گفته است که برخی از نسخه‌های اپل واچ سری ۷ احتمالاً تا ماه اکتبر یا حتی دیرتر به تعویق خواهند افتاد، اما سایر مدل‌های آن ممکن است طبق برنامه عرضه شوند. هرچند که کمبود قطعات ممکن است باعث شود تا عرضه این مدل‌ها نیز را به تعویق بیفتد.

البته معرفی اپل واچ سری ۷ ظاهراً طبق برنامه پیش خواهد رفت، بطوریکه گورمان ادعا کرده است که دعوتنامه رویداد ماه سپتامبر اپل احتمالاً در هفته جاری ارسال خواهد شد و این بدین معنی است که ما در تاریخ ۱۴ سپتامبر شاهد معرفی سری آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ خواهیم بود.

گورمان گفته است که مشکلات به وجود آمده در تولید اپل واچ سری ۷ ظاهراً مربوط به طراحی جدید آن است. این سری قرار است از یک نمایشگر بزرگ‌تر و  یک فناوری لایه‌بندی جدید برای نزدیک‌تر نمایشگر به بدنه استفاده کند. ضمن اینکه، شیوع ویروس کرونا هم باعث ایجاد مشکلاتی بر سر راه تولید این ساعت هوشمند شده است.

انتظار می‌رود اپل واچ سری ۷ علاوه بر ارتقاهای ظاهری و بصری، مجهز به یک تراشه و باتری قدرتمندتر نیز باشد. ضمناً به نظر می‌رسد هیچ قابلیت جدید سلامت به آن اضافه نخواهد شد و این قابلیت‌ها احتمالاً در سری سال آینده ارائه خواهند شد.

منبع: Phone Arena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن