پیش‌بینی قیمت رمزارز: ریپل، اتریم و کاردانو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

در این مطلب قصد داریم قیمت سه مورد از برترین رمزارزهای جهان یعنی اتریم، کاردانو و ریپل را بر اساس تحلیل‌های تکنیکال بررسی و پیش‌بینی کنیم.

پیش‌بینی قیمت ریپل

اگر ریپل بتواند سطح اشاره شده در نمودار را نگه‌دارد، می‌توان گفت که احتمال افزایش ۳۵ درصدی قیمت این ارز دیجیتال وجود دارد.

مطالب مرتبط:

پس از تشکیل سومین نوسان کاهشی در  ۳۱ آگوست، حال شاهد افزایش قیمت ریپل (XRP) هستیم. با این حال، حرکت صعودی ریپل قدرت کافی را برای شکستن سطح مقاومت بسیار مهم این ارزدیجیتال نداشت. تا هنگامی که ریپل همچنان در زیر این سطح حمایتی نوسان کند، می‌توان انتظار یک حرکت صعودی بزرگ را از این رمزارز داشت.

اگر ریپل موفق نشود قیمت خود را بالای ۱.۰۹ دلار تثبیت کند، دیدگاه صعودی مطرح شده باطل خواهد شد. در زیر می‌توانید نمودار حرکت و سطوح حمایتی و مقاومتی این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

نمودار ریپل

پیش‌بینی قیمت اتریم

پس از پول‌بک مختصر اخیر اتریم، این رمزارز موفق شد تا یک‌بار دیگر به اوج قیمتی خود برسد.

قیمت اتریم از ۳۱ آگوست تا ۳ سپتامبر به‌طرز چشمگیری افزایش یافته است و حالا به سطوح روانیِ قیمتی خود نزدیک شده است.

درهر حال فشار خرید در سطح قیمیتی بالا خیلی دوام نیاورد و همین امر موجب شد تا شاید یک روند صعودی آرام در قیمت اتریم باشیم.

احتمال بسیار زیادی وجود دارد که قیمت اتریم پس از برخورد با ناحیه‌ی حمایتی پیش‌رو، مجددا روند افزایشی خود را ادامه دهد. در نمودار زیر می‌توانید سطوح حمایتی و مقاومتی اتریم را مشاهده کنید.

نمودار اتریم

پیش‌بینی قیمت کاردانو

به‌نظر می‌رسد قیمت آدا پس از یک کاهش ۱۳ درصدی در حال تثبیت باشد.

قیمت کاردانو پس از حرکت صعودی قوی در ۲۳ آگوست، در حال تعدیل است. این نشان از یک روند کاهشی دارد. برای باطل کردن دیدگاه نزولی، آدا باید سطح اوج تاریخی قیمت خود را بکشند.

اگر قیمت این ارز دیجیتال از سطح پایینی روند خود به سمت پایین شکسته شود، احتمال یک پول‌بک کاهشی ۱۳ درصدی در قیمت آن وجود دارد. در این شرایط قیمت آدا تا ۲.۴۷ دلار کاهش خواهد یافت.

در نمودار زیر می‌توانید روند حرکتی کاردانو و سطوح مقاومتی و حمایتی این رمزارز را مشاهده کنید.

نموار آدا کاردانو

اینستاگرام تک تایمزتلگرام تک تایمز

منبع: FxStreet

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن