جستجو براساس تاریخ به واتساپ اضافه خواهد شد- تک تایمز

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

پیام‌رسان محبوب واتساپ درحال اضافه کردن قابلیتی جدیدی است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند در چت‌های خود بر اساس تاریخ جستجو کنند.

پیدا کردن یک پیام خاص که زمان آن مربوط به سال‌ها قبل است کمی سخت به‌نظر می‌رسد؛ به‌خصوص اگر به‌دنبال یک نام یا عبارت دشوار باشید.

مطالب مرتبط:

پیام‌رسان واتساپ درحال کار روی قابلیت جدیدی است که امکان جستجو بر اساس تاریخ را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این یعنی با صرف وقت و انرژی کم‌تر می‌توانید اطلاعات مهم‌تر را با سرعتی بالاتر به‌دست بیاورید.

واتساپ هم‌اکنون همچنان درحال تست ویژگی جستجو بر اساس تاریخ است. با این قابلیت جدید، می‌توان چت‌های مربوط به یک تاریخ خاص را با سرعت پیدا کرد.

این شرکت از نوامبر سال گذشته درحال کار روی ویژگی مورد بحث است و توسعه‌ی آن همچنان ادامه دارد. در ادامه روش کارکرد قابلیت یاد شده را مشاهده می‌کنید.

درهنگام جستجو، کاربران قادر خواهند بود تا با تپ کردن روی آیکون تقویم، و سپس استفاده از اسکرولر زمان، تاریخ مورد نظر خود را برای اعمال در جستجو انتخاب کنند.

این ویژگی برای سیستم‌عامل iOS توسعه داده شده ولی انتظار می‌رود مدتی بعد برای کاربران سیستم‌عامل اندروید نیز در دسترس قرار گیرد.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید واتساپ چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با تک تایمز و سایر کابران به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام تک تایمزتلگرام تک تایمز - بررسی سامسونگ گلکسی A22

منبع: MSPU

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن