ویندوز ۱۱ ویجت مفید مایکروسافت ۳۶۵ را دریافت می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


مایکروسافت اعلام کرد یکی دیگر از ریزنرم‌افزار سرد در یک ۳۶۵ ویجت مایکروسافت است که تعداد زیادی از سمت راست قابلیت مفید را روی کامپیوتر خود به ارمغان بیاورد.

ویجت مایکروسافت ۳۶۵ در ویندوز ۱۱:

مایکروسافت Windows 11 Insider Preview Build 22000.168 را به کانال Dev و Beta هدایت کرد. یکی از ویژگی‌های برجسته ارائه‌شده توسط به‌روزرسانی، ویجت Microsoft 365 است که اسناد، اخبار و ضبط جلسات را برای کاربران سازمانی به ارمغان می‌آورد.

این شرکت می‌گوید “این لیست شخصی به کاربران کمک می‌کند تا در کار خود باقی بمانند و اطلاعات موردنیاز خود را به‌راحتی بیابند.” به نظر می‌رسد ویجت ها بخشی اصلی از تجربه ویندوز ۱۱ هستند و قبلاً موارد مفیدی نیز اعلام‌شده است و بسیاری دیگر نیز در راه است. راه‌اندازی ویدجت ها در رایانه Windows 11 سریع و آسان است و قطعاً ارزش استفاده از آن‌ها را دارد.

 

سایر ویژگی‌ها در جدیدترین Insider Build

سایر ویژگی‌های این ساخت جزئی هستند، اما هنوز هم ارزش توجه به آن‌ها را دارد. به‌عنوان‌مثال، Chat with Microsoft Teams اکنون از چندین زبان پشتیبانی می‌کند. می‌توانید از تنظیمات زبان سیستم‌عامل استفاده کنید یا یکی را مخصوص تیم‌های مایکروسافت تنظیم کنید که می‌تواند بسیار مفید باشد، البته این شرکت انواع رفع اشکال و پیشرفت‌های جزئی را نیز ارائه کرده است که باعث می‌شود آزمایش ویندوز ۱۱ بسیار لذت‌بخش‌تر و بدون اشکال باشد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن