حذف دیسلایک از دیدگاه‌های تک تایمز

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

تک تایمز متعلق به کاربران خود است؛ همواره سعی داشتیم تا محیط وب‌سایت، قابلیت‌های موجود و مطالب منتشر شده را بر اساس نظرات شما تعیین کنیم. طی سال‌های گذشته با دقت بازخوردتان را شنیده‌ایم و فرایند پیچیده و زمان‌بری را برای بهینه‌سازی تک تایمز به مکان ایده‌آل کاربران آغاز کرده‌ایم.

به عنوان اولین قدم، پس از درخواست بسیاری از کاربران و مدت‌ها تحقیق و بررسی، به این نتیجه رسیدیم که گزینه‌ی Dislike دیدگاه‌ها را حذف کنیم تا همه‌گی بتوانیم با فراغ بیشتری به فعالیت و بیان نظرات خود بپردازیم.

هیچ شخصی در تک تایمز اجازه‌ی ایجاد محدودیت برای کاربر دیگری جهت بیان نظر یا سؤال خود را ندارد. تک تایمز متعلق به همه‌ی کاربران آن است. پس فارغ از سابقه‌ی عضویت یا دانش در خصوص موضوع مطرح شده، هر کاربری باید بتواند بدون هرگونه ترسی، سؤال یا دیدگاه خود را بیان کند.

البته اعتقاد ما به آزادی بیان به این باور نیست که امکان انتشار هرگونه سخنی در تک تایمز فراهم است. تمام تلاش ما در تک تایمز، ایجاد محیطی شاداب برای تبادل نظر و فراگیری بیشتر کاربران از یکدیگر در حوزه‌ی موضوعات و دانش‌های پرداخته شده در سایت است.

برای رسیدن به این امر، در انتشار دیدگاه‌ها قواعدی داریم که اکنون و پس از این تغییر، بیش از پیش پیروی از آن‌ها را دنبال خواهیم کرد. به صورت خلاصه: هیچ نظری را به خاطر انتقاد به تک تایمز یا باور‌ و مخالفت شخصی خود، رد نمی‌کنیم. اما از انتشار دیدگاه‌های حاوی فحاشی و توهین به اشخاص و گروه‌های اجتماعی جلوگیری می‌کنیم. ترول‌بازی و گفته‌های بی‌معنی که صرفا موجب تخریب فضای دیدگاه‌ها می‌شود، در تک تایمز جایی نخواهد داشت. بیان دیدگاه‌های عمیق سیاسی یا مذهبی نیز هیچ نتیجه‌ای جز تخریب دیدگاه‌ها ندارد و مانع انتشار این دست از محتوا می‌شویم.

این، اولین مرحله برای تبدیل تک تایمز به مکانی برای تبادل نظر علاقمندان حوزه‌ی فناوری است. به‌زودی و طی ماه‌های آینده، نتیجه‌ی ماه‌ها تحقیق و توسعه‌ی تک تایمز را مشاهده خواهید کرد.

از اینکه تک تایمز را می‌خوانید یا تماشا می‌کنید و دیدگاه‌های خود را با دیگران مطرح می‌کنید خوشحالیم.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن