انتشار سه سال به‌روزرسانی برای Surface Duo 2 مایکروسافت تأیید شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

دستگاه‌های سرفیس دوئو مایکروسافت از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنند و پس رویدادی که اخیرا برگزار شد، این شرکت تأیید کرد که قصد دارد Surface Duo 2 را تا سه سال به‌روزرسانی کند. مایکروسافت با ارسال بیانیه زیر به خبرگزاری Android Authority این امر را تأیید کرد:

ما متعهد هستیم که سه سال به‌روزرسانی سیستم‌عاملی و امنیتی ارائه دهیم.

مایکروسافت همین سیاست را برای سری اول سرفیس دوئو نیز اعمال کرده بود. باید به این مسئله اشاره کرد که نسل اول تلفن هوشمند سرفیس دوئو هنوز به سیستم‌عامل اندروید ۱۰ مجهز است. مایکروسافت اعلام کرد که در تلاش است تا «قبل از پایان امسال» سرفیس دوئو را به اندروید ۱۱ به‌روز کند.

 Surface Duo 2

در ادامه بخوانید:

تقریبا همه طرفداران این شرکت متوجه شده‌اند که مایکروسافت با سرفیس دوئو پیشرفت زیادی کرده و نرم‌افزار و سخت‌افزار این دستگاه به‌مرورزمان بهبود یافته است. شرکتی به قدرتمندی مایکروسافت باید بتواند همین رویه را با ارائه به‌روزرسانی‌هایی برای Surface Duo 2 ادامه دهد. البته ازآنجاکه Surface Duo 2 با اندروید ۱۱ عرضه می‌شود، هنوز نمی‌دانیم مایکروسافت انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۲ این گوشی هوشمند را برای چه زمانی برنامه‌ریزی کرده است.

چندی پیش، مایکروسافت رویداد سخت‌افزار خود را برگزار و در آن رایانه‌های سرفیس و جانشینی برای سرفیس دوئو را معرفی کرد. Surface Duo 2 با دوربین سه‌گانه قدرتمند، باتری به‌روزشده، نمایشگرهای جدید، تراشه سریع‌تر و بهبود کلی سخت‌افزار صفحه‌نمایش دوگانه همراه است. همچنین، این دستگاه اکنون از NFC و لبه‌های خمیده داخلی برخوردار است که مشاهده اعلان‌ها و زمان را هنگام بسته‌بودن گوشی آسان‌تر می‌کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن