کورسیر اولین نمایشگر گیمینگ خود را معرفی کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اگر با سیستم‌های مخصوص گیمینگ آشنایی داشته باشید، به‌احتمال زیاد نام کورسیر (Corsair) برای شما آشنا است. این شرکت انواع سخت‌افزار مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای از جمله رم، منبع تغذیه، صفحه‌کلید و میکروفون تولید می‌کند. به‌ نظر می‌رسد شرکت یادشده قصد دارد فعالیت خود را در بخش نمایشگر گیمینگ نیز آغاز کند.

مقاله‌ی مرتبط:

به‌ گزارش اوبرگیزمو، کورسیر اولین مانیتور گیمینگ خود را با‌ نام زِنون ۳۲QHD165 معرفی کرد. این نمایشگر ۳۲ اینچی به یک پنل آی‌پی‌اس LED مجهز شده است. وضوح تصویر محصول مورد بحث QHD است و از نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتز پشتیبانی می‌کند که این ویژگی در نام تعیین‌شده برای نمایشگر جدید کورسیر کاملا مشخص است.

مانیتور Corsair 32QHD165

این نمایشگر از فناوری فریسینک AMD و جیسینک انویدیا پشتیبانی می‌کند. نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتزی محصول مورد اشاره باعث می‌شود محتوا در هنگام بازی‌ و استفاده‌ی روزمره بسیار نرم و روان نمایش داده شود؛ این در حالی است که اکثر نمایشگرهای مخصوص گیم از نرخ نوسازی ۱۲۰ تا ۱۴۴ هرتز بهره می‌برند.

مانیتور Corsair 32QHD165

کورسیر این موضوع را هم در نظر داشته است که شاید کاربران از نمایشگر جدید این شرکت برای استریم استفاده کنند و به همین دلیل، محصول مورد بحث را با نرم‌افزار Stream Deck و iCUE یکپارچه کرده است. البته کورسیر زنون ۳۲QHD165 چندان ارزان نیست و برای خرید آن باید ۸۰۰ دلار بپردازید. علاقه‌مندان از همین حالا می‌توانند نمایشگر جدید کورسیر را سفارش بدهند.

از دیدگاه شما کاربران تک تایمز، آیا مانیتور گیمینگ جدید کورسیر ارزش ۸۰۰ دلار هزینه را دارد؟

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن