قطعی اینستاگرام، واتس‌اپ و دیگر سرویس‌های فیس‌بوک

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

درست زمانی که انتیگن دیویس از فیسبوک در CNBC در حال دفاع‌کردن از سیاست‌های این کمپانی و نحوه‌ی مدیریت داده بود و تلاش می‌کرد تا دلایل منطقی ارائه کند که اینستاگرام برای نوجوانان مضرر نیست، کل سرویس‌های فیسبوک شامل اینستاگرام، فیسبوک، واتساپ، پیام‌رسان مسنجر و آکیولس از کار افتادند.

این مشکل سراسری است و تمام کاربران این سرویس‌ها را تحت‌تأثیر قرار داده است. اندی استون از فیسبوک در اکانت توییتر خود نوشته است که از مشکل آگاه است و این شرکت تلاش می‌کند سرویس‌ها را به حالت عادی برگرداند.

هرچند هنوز دلیل اصلی اختلال در سرویس‌های فیسبوک مشخص نشده است، قائم‌مقام مدیرعامل کلادفلر اعلام کرده که مشکل از دسترس خارج‌شدن اینستاگرام و دیگر سرویس‌های فیسبوک مربوط به DNS است.

در‌حال‌حاضر تمام اپلیکیشن‌های فیسبوک از کار افتاده‌اند و اگر وب‌سایت instagram.com را باز کنید، احتمالا با پیغام خطای ۵xx رو‌به‌رو خواهید شد. حتی سرویس واقعیت مجازی آکیولس این شرکت نیز از دسترس گیمرها خارج شده است.

به‌روزرسانی ۲۱:۳۰:

به‌دنبال از دسترس خارج‌شدن واتساپ و مراجعه برخی از کاربران این پیام‌رسان به تلگرام، این سرویس نیز دچار کندی و اختلال شده است.

به‌روزرسانی ۲۳:۰۰:

خبرنگار نیویورک‌تایمز در توییتر گفته است که کارمندان فیسبوک نمی‌توانند وارد ساختمان محل کار خود شوند؛ چراکه سروری کنترل ورودوخروج از دسترس خارج شده و کارت کارمندان از کار افتاده است.

به‌روزرسانی ۲۳:۳۰:

به گزارش برخی کاربران، به دلیل افزایش استفاده از پیامک، در حال حاضر ارسال پیامک نیز با کندی زیادی همراه شده است.

این مطلب در حال به‌روزرسانی است …

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن