قابلیت پخش موزیک در پس زمینه یوتیوب موزیک رایگان شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

یوتیوب امروز در خبری اعلام کرد که اپلیکیشن یوتیوب موزیک قابلیت پخش موزیک در پس‌زمینه را به‌صورت رایگان در دسترس تمام کاربران قرار خواهد داد. این قابلیت ابتدا از تاریخ ۱۲ آبان (۳ نوامبر) در کشور کانادا عرضه می‌شود. در حال حاضر این قابلیت تنها در دسترس کاربران پریمیوم یوتیوب بوده و دیگر کاربران برای استفاده از آن باید مبلغی را هزینه کنند.

یوتیوب موزیک

تا قبل از این در صورتی که کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن یوتیوب موزیک وارد اپلیکیشن دیگری می‌شدند، موزیک‌ در حال اجرا متوقف می‌شد اما حالا با رایگان‌شدن این قابلیت، کاربران می‌توانند بدون هیچ‌گونه مشکل در بین اپلیکیشن‌ها سوییچ کنند. کاربران همچنین امکان استفاده از ایستگاه‌های رادیویی و ساخت لیست پخش را دریافت کرده و می‌توانند موزیک‌های آپلودشده‌ی خود را نیز پخش کنند.

با این وجود، تبلیغات کماکان در نسخه‌ی رایگان یوتیوب موزیک وجود داشته و در بین موزیک‌ها پخش می‌شوند. از این رو اگر علاقه‌ای به شنیدن این تبلیغات ندارید، بهتر است تا اشتراک پریمیوم یوتیوب را خریداری کنید.

نظر شما در مورد اپلیکیشن یوتیوب موزیک چیست؟ یوتیوب باید چه ویژگی‌هایی را به این اپلیکیشن اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری اطلاعات مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن